Ostatni wywiad z mamą Madzi nie mieści się w głowie. Bezczelne słowa zabójczyni o zamordowanej córeczce

Ostatni wywiad z mamą Madzi nie mieści się w głowie. Bezczelne słowa zabójczyni o zamordowanej córeczce Źródło: PHOTO KATARZYNA ZAREMBA SE / EAST NEWS

Mama Madzi przeszła do historii jako kobieta, która nie tylko zamordowała swoją nowo narodzoną córkę, ale także upozorowała porwanie i oszukała wszystkich Polaków. Ostatni wywiad, którego udzieliła przed ucieczką przed wymiarem sprawiedliwości, jest porażający. Kobieta jest w nim bezczelna i absurdalna.

Mama Madzi obecnie odsiaduje 25-letni wyrok za zabójstwo swojej półrocznej córki. Jest to najwyższa kara polskiego wymiaru sprawiedliwości. Tuż przed ucieczką, którą podjęła, zanim została zatrzymana za zabójstwo, udzieliła "Super Expressowi" ostatniego wywiadu. Na pytanie postawione przez dziennikarza, jak kobieta ocenia zamieszanie powstałe wokół sprawy i ostrą ocenę społeczeństwa, jako że jest ona manipulatorką i morderczynią, kobieta uśmiechnęła się i odpowiedziała oburzającymi słowami.

- Bo media tak to przedstawiają - powiedziała mama Madzi.

Mama Madzi uważa, że spanikowała

Dodała, że trudno jej to ocenić, bo to jej życie, więc nie może tego zrobić w sposób obiektywny. Zabójstwo swojej 6-miesięcznej córeczki, oszustwo, zatajanie śladów oraz kłamstwo na oczach milionów Polaków określiła jako "głupotę". Nie widać w niej natomiast ani krzty wyrzutów sumienia, smutku albo żalu, że nie żyje jej córka. Wręcz przeciwnie, kobieta jest nad wyraz pewna siebie, a wręcz nawet pyszałkowata. 

Nadmierna pewność siebie ją zgubiła 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta w dalszej części wywiadu wielokrotnie powtarza, że zostanie uniewinniona, że po rozprawie wyjdzie na wolność. Zapytana o konkretne powody, dla których tak uważa, odpowiadała, że po prostu jest niewinna i takie są "fakty". Próbowała wskazać nieudolność prokuratora i jego ograniczone możliwości. W swoich poglądach była nad wymiar pewna siebie, co w pewnym momencie zrobiło się dość absurdalne. Nie pozostawiała żadnej możliwości, że mogłaby zostać skazana. Co ciekawe, ani razu nie wspomniała, jak bardzo ubolewa nad śmiercią córki.

Jak było naprawdę?

Sprawa zabójstwa Madzi jest skomplikowana. Matka dziewczynki, Katarzyna W., od samego początku utrudniała śledztwo. Historia zaczęła się, gdy poinformowała media, że ktoś porwał z wózka jej córkę. Zaangażowane zostały wszystkie służby, sprawę nagłośniły media. Polacy byli bardzo poruszeni sprawą. Akcja poszukiwawcza trwała wiele dni, a mama Madzi została objęta obserwacją i podczas gdy jej dziecko było zaginione, ona poszła do kina, na horror.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podjęło decyzję. Zmienią się znacząco zasady

2. Lady Gaga ze wzruszeniem opowiedziała o swojej chorobie. Jej problemy wstrząsnęły milionami fanów z całego świata

Matka Madzi przyznała w końcu, że miało dojść do nieszczęśliwego wypadku. 6-miesięczna dziewczyna miała jej wypaść z rąk i uderzyć główką o ziemię. Ciało Madzi zostało znalezione przykryte kamieniami, liśćmi i gruzem. Kobieta utrzymywała wersję, że był to wypadek i nie było to zaplanowane. Biegli medycyny sądowej ustalili jednak, że dziewczynka zmarła na wskutek gwałtownego uduszenia. Z biegiem śledztwa okazało się również, że matka już wcześniej próbowała zabić córkę, dusząc ją czadem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki to miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Pilne rozporządzenie rządu ws. kibiców. Świetne wiadomości dla wszystkich Polaków, fani wejdą na trybuny
  3. Zrobili dziewczynce pamiątkowe zdjęcie z urodzin. Dopiero później zauważyli przerażający szczegół w tle
  4. 90-latka weszła na scenę Mam talent, ale nikt nie wiedział, co zaraz zrobi. Publiczność nie wytrzymała, wszyscy zaczęli krzyczeć
  5. Który z lodów jest prawdziwy? Odpowiedź jest trudniejsza niż się wydaje, tylko drobny szczegół zdradza prawdę
  6. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News