Mama przygotowywała kąpiel dla dziecka. To, co wydarzyło się później, mrozi krew w żyłach

Mama przygotowywała kąpiel dla dziecka. To, co wydarzyło się później, mrozi krew w żyłach Źródło: pixabay

Mama, która przygotowywała kąpiel dla swojego synka, nie mogła się spodziewać, że zaraz dojdzie do wielkiej tragedii. Wystarczyła chwila nieuwagi, aby jej ukochane dziecko znalazło się w wielkim niebezpieczeństwa. Wstrząsająca i mrożąca krew w żyłach historia jest obecnie omawiana przez wszystkie światowe media.

Mama, która była w trakcie przygotowywania kąpieli dla swojego dziecka była świadkiem wielkiej tragedii. Chłopiec, który czekał na wykąpanie, zrobił coś bardzo niebezpiecznego. Pomimo szybkiej reakcji jego rodzicielki, dziecko zostało przewiezione do szpitala z poważnymi ranami. Tak tragicznej i mrożącej krew w żyłach nie było od lat.

Mama nie była świadoma ryzyka. Tragedia w trakcie kąpieli

Dzień, w którym doszło do tragicznych wydarzeń, nie zwiastował niczego złego. Mama rocznego chłopca - Daniłła, jak co dzień szykowała kąpiel. W trakcie napełniania wiaderka wrzątkiem i płynem do kąpieli kobieta odwróciła się na chwilę, aby nabrać zimnej wody. Kilka sekund wystarczyło, aby w pojemniku znalazł się chłopiec. Przerażona matka, słysząc krzyk i płacz swojego dziecka pobladła z przerażenia. Pomimo bardzo szybkiej reakcji, ciało jej dziecka zostało poparzone w 80%. Zrozpaczona kobieta zadzwoniła czym prędzej po medyków, którzy zabrali malca do szpitala w Odessie.

To, co zobaczyli lekarze, przyjmujący na oddziale małego mieszkańca Krymu, zmroziło im krew w żyłach. Dziecko było sine, krzyczało i płakało z bólu. Odgłosy, które wydawało, sprawiły nawet, że ochrypło. Po tym, jak rosyjskie i ukraińskie media nagłośniły historię, na całym świecie znalazło się wielu darczyńców, którzy chcieli pomóc chłopczykowi. Zrozpaczona matka nie mogła uwierzyć i wybaczyć sobie, że zostawiła Daniłła obok gorącej cieczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczny finał historii dziecka

Pomimo zastosowania intensywnej terapii, dziecko zmarło po 11 dniach walki o swoje życie. Lekarze do końca walczyli o jego życie, a darczyńcy przelewali wielkie kwoty na ratowanie maleństwa. Jak przyznała jedna z pracownic społecznych, wsparcie osób z całego świata było wielkie, ale pomogło tylko utrzymać życie chłopca na trochę dłużej, niż pierwotnie zakładali medycy.

- Dziecko dostało 11 dodatkowych dni życia dzięki pomocy ludzi, którzy przekazywali pieniądze na jego leczenie. Straciliśmy go. Bardzo mi przykro – oświadczyła Katerina Nożewnikowa, wolontariuszka z lokalnej organizacji charytatywnej, którą cytuje "Daily Mail".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Koszmarny dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego
  4. Jak wykonać paznokcie hybrydowe w domu? Najprostsze sposoby
  5. Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo
  6. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka

Źródło: o2.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News