Jest dorosła, ale mama dalej zmusza ją do chodzenia do kościoła. Ma tego już dość

Jest dorosła, ale mama dalej zmusza ją do chodzenia do kościoła. Ma tego już dość Źródło: PxHere/Common

Mama pewnej internautki przez swoje poglądy doprowadziła ją do wielkiej wściekłości. Ta historia wydaje się kuriozalna, jednak jej pojawienie się w Internecie wywołało zaciętą dyskusję w mediach społecznościowych.

Mama ma zwykle największy wpływ na wychowanie dziecka. Rodzice wzajemnie się w tym względzie uzupełniają i każde z nich jest tak samo ważne, jednakże najczęściej to stanowisko matki wywiera największy wpływ na dziecko. Jednak z internautek postanowiła podzielić się swoją historią, w której jej mama okazuje się być głównym sprawcą dręczących ją emocji.

Na jednym z portali internetowych pojawiła się opowieść młodej dziewczyny, która nie może znieść tego, że pomimo faktu że jest dorosła, mama w dalszym ciągu wymusza na niej chodzenie do kościoła. Ta historia sprawia, że wiele osób wręcz przeciera oczy ze zdumienia. Internautka swoimi słowami wywołała prawdziwe niedowierzanie.

Mama każe jej chodzić do kościoła. Ona nie może tego znieść

Słowa, które zamieściła w sieci młoda kobieta stały się przedmiotem dyskusji w mediach społecznościowych. Niektórzy nie mogą wręcz uwierzyć, że takie sytuacje pojawiają się w mediach.

- Dorosłam też i świadomie doszłam do wniosku, ze nie wierzę w Boga. Mimo wychowania i chrztu czuję się ateistką. Ale temat powraca przy każdych świętach (...) Mama za każdym razem wymusza na mnie wizytę w kościele, święcenie jajek, niejedzenie mięsa w Wielki Piątek. Kiedy odmawiam udziału w religijnych obrzędach jest kłótnia, wyrzuty i nieprzyjemna atmosfera (...) Nie chcę robić mamie przykrości i wiem, że ta godzina w kościele to niedużo i czasem mogę się poświęcić, skoro to dla niej takie ważne - napisała internautka, cytowana przez portal Popularne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te słowa wywołały wiele komentarzy. Wiele osób przyznaje jej rację, znajdując zrozumienie dla tych słów. Jednakże mimo wszystko pojawiają się liczne głosy wskazujące niekonsekwencję, gdyż z jednej strony kobiecie przeszkadza kościół, z drugiej zaś chodzi tam dla swojej mamy, jednak z własnego wyboru.

- Gdzie tu niby wymuszanie? Przecież chodzi sama, z własnej woli. Jeśli tak robi to co z tego? Tych rzeczy nie da się pogodzić, więc to był jej wybór - napisał internauta.

- Ta osoba nie rozumie niestety, że ateizm także jest wiarą. Widać wyraźne zaniedbanie rodziców - dodał kolejny.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Według tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
  2. Piotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News