Policjanci dokonali wstrząsającego odkrycia. Rodzice trzymali dzieci w klatkach

Policjanci dokonali wstrząsającego odkrycia. Rodzice trzymali dzieci w klatkach Źródło: pixnio/domena_publiczna/

Mama powinna być dla swojego dziecka osobą przy której będzie czuło się najbezpieczniej. Tym razem okazała się jednak być dla swoich dzieci najgorszym oprawcą. Policjanci nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli podczas przeszukania jej domu.

Ta mama zamiast być dla swoich dzieci wsparciem i źródłem miłości, była ich najgorszym oprawcą. To, czego dopuściła się wspólnie z mężem mrozi krew w żyłach. Funkcjonariusze nie byli w stanie uwierzyć w odkrycie, którego dokonali.

Mama zgotowała piekło swoim dzieciom 

W hrabstwie Modoc w Kalifornii, lokalna policja dokonała wstrząsającego odkrycia. Funkcjonariusze, przeszukując dom Ramony oraz Mercadiesa w jednym z pokoi znaleźli coś, czego z pewnością nie będą w stanie zapomnieć przez długi czas. 

Dwa łóżeczka dziecięce, zostały przytwierdzone przez 25-latków do ściany, jedno nad drugim. Ich konstrukcja została zmieniona w taki sposób, by przypominały zwyczajne klatki. Tak skonstruowane, były zamykane na haczyki, co uniemożliwiało otworzenie ich od wewnątrz. W klatkach znajdowało się dwóch przerażonych synów pary. 

Planowano znaleźć coś zupełnie innego 

Okazuje się, że druzgoczące znalezisko, którego dokonali policjanci, było zupełnym przypadkiem, bowiem funkcjonariusze przybyli w to miejsce w zupełnie innym celu. Przeszukiwali oni dom pary w celu znalezienia nielegalnych substancji. Udało im się zabezpieczyć nie tylko narkotyki, ale również trzy pistolety oraz amunicję. Jednak odkrycie uwięzionych dzieci, przyćmiło pozostałe znaleziska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zarówno mama jak i ojciec dzieci poniosą konsekwencję 

Po znalezieniu klatek z dziećmi, oraz zabezpieczeniu nielegalnych przedmiotów, para została niezwłocznie zatrzymana. 25-latkowie przebywają w areszcie, gdzie oczekują na wyrok. Zostały im postawione zarzuty stworzenia zagrożenia życia dzieci oraz nielegalnego posiadania broni i narkotyków. Na chwilę obecną sąd wyznaczył kaucję, która wynosi 10 tysięcy dolarów na osobę. Pokrzywdzone dzieci przebywają aktualnie w placówce opieki społecznej. 

(fot. Daily Mail)

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Parenting

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News