Dzieci znalazły maszynkę do strzyżenia. Kiedy mama zobaczyła efekt ich zabawy, zalała się łzami

Dzieci znalazły maszynkę do strzyżenia. Kiedy mama zobaczyła efekt ich zabawy, zalała się łzami Źródło: .

Mama zostawiła swoje dzieci na chwilę bez opieki. Nie mogła się spodziewać, że w tak krótkim czasie może dojść do podobnej sytuacji. Kiedy je zobaczyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom, nie wiedząc już, czy powinna się roześmiać, czy rozpłakać.

Każda mama musi liczyć się z tym, że dzieci broją. A im są większe, tym bardziej niesamowite pomysły przychodzą im do głowy. W ten sposób poznają świat i zasady jego działania, nowe przedmioty oraz zjawiska. Pewna młoda mama dwójki maluchów na dłuższą chwilę spuściła je z oczu. Nie mogła się spodziewać, że dojdzie do tak absurdalnej sytuacji.

Kobieta, w momencie gdy wróciła do pokoju, w którym zostawiła swoje pociechy, od razu wiedziała, ze coś się stało, choć nie mogła zgadnąć co takiego. Dopiero po dłuższej chwili szczere, łobuzerskie uśmiechy na twarzach jej dzieci sprawiły, że odkryła ich tajemnicę. Pod jej nieobecność córka i syn postanowili pobawić się maszynką do włosów i wypróbować sowich sił jako fryzjerzy. Ich wygląd po tej zabawie sprawił, że kobieta załamała ręce.

Mama zostawiła dzieci same. Postanowiły użyć maszynki

Mama dwójki dzieci - Teddy'ego i Eloise - myślała, że jej pociechy są już na tyle duże, że może zostawić je na jakiś czas same. Jednak kreatywność i ciekawość dzieci nie zna granic. Zaraz po wyjściu matki, maluchy zauważyły przedmiot, który okazał się dla nich niezwykle interesujący - maszynkę do golenia. Musiało to być dla nich zwiastunek dobrej zabawy.

Pomimo młodego wieku dzieci doskonale wiedziały, jak działa maszynka i do czego służy. Chłopiec postanowił stworzyć wyjątkową stylizację swojej siostrze. Dlatego też po włączeniu maszynki zgolił jej połowę włosów z głowy, a żeby nie czuła się samotna, po chwili wypróbował to samo na sobie. Kiedy matka wróciła do domu, początkowo nie mogła uwierzyć własnym oczom. Wyciągnęła telefon i wykonała nagranie. Była wyraźnie skonfundowana, nie wiedziała co powinna robić. To był jeden z tych momentów, kiedy po prostu "opadają ręce".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Same maluchy, widząc łzy swojej mamy zaczęły być wyraźnie zaniepokojone. Córka, pytana o to, dlaczego postanowili ogolić sobie głowę, odpowiadała po prostu, że "bratu bardzo na tym zależało".

Koniec końców kobieta skończyła nagranie optymistyczną konkluzją, że "to w końcu tylko włosy, które szybko odrosną". Niemniej jednak przez pewien czas będą  obiektem dużego zainteresowania w przedszkolu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Popularne 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News