Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża Źródło: Wikimedia Commons/Klapi

Mama, opiekująca się swoim kilkudniowym dzieckiem poczuła duże zmęczenie. Chciała odpocząć i dlatego zasnęła, nie wypuszczając swojej pociechy z rąk. Gdy jej mąż wrócił do domu, zauważył coś, co sprawiło, że w rodzinie rozpoczął się prawdziwy horror.

Mama małego Leo była wyczerpana. Zaledwie osiem dni temu 24-latka urodziła swoje pierwsze dziecko i dochodziła do siebie w domu, opiekując się maluchem. Jak wiadomo, młode matki nie mają zbyt wiele czasu na to, żeby pozwolić sobie chociaż na chwilę odpoczynku. Dlatego właśnie, gdy tylko zauważyła że mały Leo zamyka oczy i zasypia, postanowiła wykorzystać tę chwilę. Odprężyła się i ucięła sobie drzemkę, mocno trzymając w ramionach swojego syna.

Leżała na kanapie z 8-dniowym Leo na swojej piersi. Jednak powrót jej męża sprawił, że natychmiast wyrwała się z sennego otępienia. Ojciec dziecka, gdy tylko wrócił do domu zauważył coś, co sprawiło, że ich najbliższe godziny stały się prawdziwym koszmarem. Zauważył on, że syn wygląda inaczej niż zwykle. Konieczna była natychmiastowa wizyta w szpitalu.

Mama zasnęła z synkiem na piersi. Kolejne kilka godzin stały się horrorem

Chelsea Love pojechała razem z mężem i synem karetką do szpitala. Mały Leo miał dziwną skórę. Lekarze pogotowia ratunkowego musieli przeprowadzić natychmiastową reanimację chłopca. Z niewiadomych przyczyn jego serce przestało bić. Został przewieziony do szpitala w Leed i poddano go badaniom. Jak się okazało chłopiec był niedotleniony, przez co jego mózg uległ poważnemu uszkodzeniu. Było oczywiste, że nawet jeśli cud go uratuje, nigdy nie będzie w pełni zdrowy.

Kolejne godziny były najtrudniejszymi w życiu młodego małżeństwa. Stali przed wyborem i ostatecznie podjęli decyzję. Lekarze doradzali jedno, sumienie doradzało drugie. Ostatecznie jednak zdecydowali się zezwolić na odłączenie swojego małego synka od aparatury podtrzymującej życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przeprowadzono sekcję Leo. Nie wykazała ona jednak nic, co mogłoby wskazać bezpośrednią przyczynę stanu chłopca. Podejrzewa się, że mogło to się wiązać z kilkoma aspektami. Mogła to być choroba genetyczna, która nagle się aktywowała, choć bardziej prawdopodobne jest to, że chłopiec leżąc na brzuchu nie mógł złapać oddechu lub też matka przypadkowo we śnie zbyt mocno go ucisnęła. Skutkowałoby to niemożliwością złapania oddechu przez ośmiodniowego chłopca. Tragedia ta zaważyła o ich całym życiu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News