Dwuletnie dziecko wypadło z okna. Mama spała, tata był w łazience

Dwuletnie dziecko wypadło z okna. Mama spała, tata był w łazience Źródło: wikipedia/exploti/

Mama dziecka przeżywa prawdziwy dramat. Maleństwo wypadło przez okno z 6 piętra budynku. Dwuletni chłopiec zmarł w szpitalu. Chłopiec znajdował się w tym czasie pod opieką obojga rodziców. Podczas gdy malec spadał w dół, jego mama spała, a ojciec był w łazience.

Mama chłopca zrozpaczona. Dziecko wypadło przez okno

Mama dziecka, które wypadło przez okno, przeżywa prawdziwe piekło. Malec miał ledwie 2 lata i znajdował się w tym czasie pod opieką swoich rodziców, którzy najwyraźniej poświęcili mu za mało swojej uwagi. 

Do tragedii doszło w jednym z bloków mieszkalnych znajdujących się w Łodzi. Na ul. Boya Żeleńskiego w dzielnicy Bałuty, w sobotę 23 marca przed południem, w jednym z mieszkań znajdował się dwuletni chłopiec wraz z obojgiem rodziców. Jak każdy wie, dziecko w takim wieku wymaga wyjątkowo dużo uwagi. Nie powinno spuszczać się go z oka nawet na chwilę. W bardzo tragiczny sposób przekonali się o tym mama i tata malca. Dwulatek wypadł z okna znajdującego się na 6 piętrze budynku. Funkcjonariusze policji znaleźli się na miejscu wypadku niezwłocznie po otrzymanym zgłoszeniu.  

Mama i tata w żałobie - dwulatka nie udało się uratować 

Funkcjonariusze, którzy na miejsce dotarli 6 minut po komunikacie o wypadku od razu przystąpili do reanimacji chłopca. Pogotowie zjawiło się chwilę po przybyciu policji. Od razu przejęli nieprzytomnego dwulatka. Jak donosi TVN 24 - dziecko zmarło zaraz po przewiezieniu do szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta informacja zmroziła krew w żyłach Polaków. Wielu z nich zastanawia się jak mogło dojść do tak tragicznego wypadku, podczas gdy zarówno mama jak i tata byli obecni w mieszkaniu. 

Mama spała, a ojciec był w łazience. Teraz żałują, że nie dopilnowali dziecka 

Jak wynika z ustaleń policji, podczas gdy doszło do tragicznego wypadku, matka dziecka odsypiała nocną zmianę w pracy, a ojciec znajdował się w tym czasie w łazience. Żadne z nich nie było pod wpływem alkoholu. Chwila ich nieuwagi doprowadziła do śmierci jedynego syna. 

Nieznane są jeszcze jednak dokładne przyczyny wypadku. Śledczy badają w jaki sposób chłopcu udało się dostać do okna i czy było ono otwarte. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za świństwo! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób! 
  3. PiS przeciąga śledztwo smoleńskie. Wiadomo już, ile jeszcze potrwa
  4. Gwiazda TVN modli się o zdrowie. Fani martwią się o swoją ulubienicę
  5. Uczestniczy dostali najwyższe oceny! Przepiękny, niezapomniany występ w TzG
  6. Pacjent zmarł w najgorszych męczarniach. BEZCZELNE tłumaczenie ministra zdrowia, aż trudno uwierzyć

 

Źródło: Gazeta

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News