Wiadomo, kto jest prawdziwą matką dziecka Krzysztofa Zalewskiego. Aż trudno uwierzyć

Wiadomo, kto jest prawdziwą matką dziecka Krzysztofa Zalewskiego. Aż trudno uwierzyć Źródło: Instagram/Krzysztof Zalewski

Mama dziecka Krzysztofa Zalewskiego nie była do tej pory znana fanom artysty. Mediom udało się jednak ustalić, kto nią jest. To ogromne zaskoczenie.

Mama to osoba, o której gwiazdy show biznesu chętnie opowiadają. W mediach nie brakuje sesji zdjęciowych, których bohaterami są celebryci i ich mamy. Świeżo upieczeni ojcowie również chętnie chwalą się swoimi partnerkami. Jednak w przypadku Krzysztofa Zalewskiego było zupełnie inaczej.

Krzysztof Zalewski znany również pod pseudonimem Zalef zdobył ogromną popularność po udziale w drugiej edycji programu Idol. Muzyk i kompozytor jest również autorem wielu tekstów. Multiinstrumentalista koncentruje się przede wszystkim na swojej działalności zawodowej, a o swoim życiu prywatnym opowiada niechętnie. Jednak dziennikarze są bardzo czujni.

Krzysztof Zalewski zdradził wielką tajemnicę w DDTVN. Muzyk niedawno został ojcem

Laureat drugiej edycji Idola jest znany z tego, że stara się unikać mediów. Bardzo rzadko udzielał wywiadów i prawie nigdy nie wypowiadał się na tematy niezwiązane ze swoją działalnością artystyczną. Tym razem jednak było inaczej. Muzyk został zaproszony do programu telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN".

To właśnie tam zdradził, że niedawno został ojcem. Wiadomość ta bardzo zaskoczyła dziennikarzy i opinię publiczną, ponieważ do tej pory nie było wiadomo, że artysta jest w związku. Do tej pory muzyk trzymał te informacje w tajemnicy, jednak dzisiaj wyszła ona na jaw i zadziwiła zarówno fanów, jak i dziennikarzy. Zaczęto więc pytać, kim jest mama dziecka Krzysztofa Zalewskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kim jest mama dziecka Krzysztofa Zalewskiego? 

Oficjalny profil artysty na Instagramie nie zawiera praktycznie żadnych informacji o życiu prywatnym Krzysztofa Zalewskiego. Media za wszelką cenę chciały dowiedzieć się, kim jest mama dziecka, które urodziło się na przełomie listopada i grudnia zeszłego roku. Prawda okazała się zaskakująca. 

Mama dziecka artysty również jest związana z show biznesem, jednak pracuje za jego kulisami. 34-letni artysta od wielu lat jest związany z Olgą Tuszewską, która jest menedżerką znanej piosenkarki Moniki Brodki. Para dba o swoją prywatność i nie pokazuje się publicznie. Nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Ojciec Natalii Kukulskiej miał przed śmiercią JEDNO marzenie. Dopiero dziś udało jej się spełnić ostatnią wolę. TO było bolesne
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News