3-latek publicznie wyśmiany i szykanowany na oczach załamanej mamy. Przez "okropne" włosy

3-latek publicznie wyśmiany i szykanowany na oczach załamanej mamy. Przez "okropne" włosy Źródło: PxHere/Common

Mama pewnego dziecka nie mogła zrozumieć, dlaczego niektórzy w taki sposób traktują jej syna. Opublikowała poruszający wpis, który bardzo szybko wywołał dyskusję w mediach społecznościowych. Porusza trudny temat

Mama zauważyła, ze coś z jej synem jest nie tak. Chłopiec, pomimo swojego wieku nie czuł się dobrze, był wyraźnie przestraszony i coś go dręczyło. W pewnej chwili postanowił zadać swojej mamie pytanie, które niemal złamało jej serce. Nie rozumiała, jak może w ogóle dochodzić do takiej sytuacji.

Trzyletni syn Lauren Russel pewnego dnia podszedł do swojej mamy, pytając o to, co jest z nim nie tak. Matce zamarło serce - usłyszeć coś takiego z ust tak małego dziecka to bardzo poważna sprawa. Szybko zaczęła dopytywać chłopca i dzięki temu dowiedziała się prawdy. Nigdy wcześniej nie mogłaby przypuszczać, że ktoś może dokuczać 3-letniemu dziecku tylko dlatego, że ma ono rude włosy.

Mama była w szoku, gdy dowiedziała się o problemach syna

Wstrząśnięta mama postanowiła podzielić się swoją historią w Internecie. Powód, dla którego dziecko jest prześladowane przechodzi ludzkie pojęcie.

- Dziś moje serce rozdarło się na pół Jadąc autobusem linii 12 miałam okazję być świadkiem okropnego zachowania w stosunku do mojego 3-letniego syna (...) Znęcali się nad nim już ludzie w różnym wieku. Z jakiego powodu? Ponieważ ma rude włosy. Mój przepiękny synek usłyszał, że opieka społeczna powinna go gdzieś zabrać, bo kolor jego włosów jest obrzydliwy. Następnie chłopiec odwrócił się do swojego kolegi i powiedział, że jeśli kiedykolwiek będzie miał rude dziecko to je zabije - mówiła mama chłopca, cytowana przez portal "Newsner".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieci potrafią być niezwykle okrutne. Nie rozumiejąc pojęć, którymi się posługują, za to znając wiele stereotypowych powiedzeń na temat na przykład rudowłosych, powtarzają je w sposób niezwykle dobitny. Dla tak małego chłopca, który nie potrafi zrozumieć powodu niechęci innych dzieci - ale także dorosłych - musi to być prawdziwym szokiem.

Niewykluczone, że takie docinki towarzyszyć mu będą przez następne lata. Jest to niezwykle smutna perspektywa, a ostatecznie sprowadza się do wychowania, które odebrały od rodziców dzieci, prześladujące go. A raczej jego braku.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News