Mama Agnieszki Chylińskiej musiała zalać się łzami! Wokalistka nagle w Sopocie zrobiła coś niesamowitego, mamy rozbite serca

Mama Agnieszki Chylińskiej musiała zalać się łzami! Wokalistka nagle w Sopocie zrobiła coś niesamowitego, mamy rozbite serca Źródło: Instagram/Agnieszka Chylinska

Mama Chylińskiej po wielu latach sporów w końcu pogodziła się ze swoją córką. Agnieszka Chylińska uczyniła na scenie w Sopocie gest, który rodzina artystki zapamięta na długo. W tak wzruszającej chwili jej mama musiała zalać się łzami.

Mama Chylińskiej przez długi czas nie wspierała swojej córki w działalności scenicznej. Artystka wielokrotnie podkreślała, że jej relacje z rodzicami nie były delikatnie mówiąc najlepsze. Jednak to co zrobiła wokalistka na scenie w Sopocie, świadczy o tym, że to chyba koniec wielkiego konfliktu.

Mama Chylińskiej nie była z córką w dobrych relacjach

- Od rodziców dostałam wilczy bilet – wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a ojca bardzo rozczarowałam - opowiadała Chylińska w jednym z wywiadów.

Ponadto niejednokrotnie wspominała, że matka się od niej odwróciła kiedy przeżywała trudne momenty w swojej karierze. Jednak to co się stało na scenie w Operze Leśnej w Sopocie, świadczy o tym, że wszystko między obiema paniami jest już w porządku. Co więcej, Agnieszka okazała wielką wdzięczność dla swojej mamy.

Agnieszka Chylińska na scenie zrobiła coś pięknego dla swojej matki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Chylińska występowała na scenie w Sopocie podczas dnia "Forever Young", w którym udział biorą głównie weterani muzycznej sceny z Polski i zza granicy. Wokalistka właśnie świętuje swoje 25-lecie kariery i koncert na słynnym festiwalu miał być świetną okazują do świętowania jubileuszu. Oczy całej Polski były na nią zwrócone, dlatego postanowiła pokazać, że pojednała się z matką.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Prosto ze sceny, Agnieszka Chylińska zapowiedziała, że następny utwór dedykuje swojej matce. Ta piosenka to "Koła Czasu", której wykonanie na scenie miało być oznaką pojednania się z rodzicielką. Jedna z najbardziej osobistych i intymnych piosenek, które stworzyła Agnieszka Chylińska, musiała dogłębnie uderzyć w serce jej mamy, która na pewno doceni tak piękny gest.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News