Kolejne szczegóły dramatu spowodowanego burzą. Ludzie zginęli w zaledwie kilkadziesiąt minut

Kolejne szczegóły dramatu spowodowanego burzą. Ludzie zginęli w zaledwie kilkadziesiąt minut Źródło: fot. pixabay.com/Lumpi

Mama 14-latki, która ucierpiała podczas dzisiejszej śnieżycy nadal nie wie, co dokładnie będzie z jej córką. Niestety nie jest to jedyna ofiara dzisiejszego dnia.

Mama 14-latki, która ucierpiała podczas dzisiejszego załamania pogody, przechodzi przez prawdziwy koszmar. Podczas dzisiejszego załamania pogody zmarło do tej pory, aż 6 osób na skutek wypadków drogowych, które miały miejsce na Mazowszu. Niestety może to nie być koniec tego krwawego bilansu, ponieważ burza przeniosła się na wschód naszego kraju. Ciężko sobie nawet wyobrazić, że w zaledwie kilkadziesiąt minut mogło dojść do tylu tragedii.

Mama 14-latki wciąż przeżywa koszmar

Kilkadziesiąt minut, tyle dokładnie wystarczyło, aby drogi zamieniły się w prawdziwe lodowisko. Warunki były na tyle złe, że widoczność na drodze wynosiła zaledwie kilkanaście metrów. Dodatkowo warstwa śniegu oraz gradu na ulicy doprowadziła do drastycznego spadku przyczepności wielu aut, a od tego już bardzo blisko do wypadku.

Niestety podczas dzisiejszej burzy śnieżnej, na polskich drogach zginęło przynajmniej 6 osób. Ciężko nawet oszacować ile ludzi mogło dokładnie ucierpieć za sprawą tej anomalii pogodowej. Silne i gwałtowne porywy deszczu połączone z gradem oraz śniegiem całkowicie zaskoczyły kierowców, a to doprowadziło do prawdziwej tragedii.

Wiele dróg na skutek licznych wypadków zostało zablokowanych, a dodatkowo utrudniało ruch po drogach na Mazowszu. Dodatkowo historia ofiar wstrząsnęła tysiącami osób. W dwóch przypadkach mówimy o zderzeniu czołowym z ciężarówką. W jednym z wypadków zginęła trójka osób podróżująca samochodem osobowym, a w drugim kolejne dwie osoby, a w tym kierowca oraz pasażer busa. Kolejną ofiarą jest kobieta, która straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. Zginęła na miejscu. Natomiast 14-latka, która walczy teraz o życie, została potrącona przez ciężarówkę. Jej mama i cała rodzina musi przeżywać teraz horror.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W takich sytuacjach trzeba pamiętać o zachowaniu nadzwyczajnej ostrożności, a przede wszystkim o zdjęciu nogi z gazu. Może i spędzimy więcej czasu w trasie, ale dotrzemy do celu cali i zdrowi. Jechanie w taką pogodę z normalną prędkością wręcz prosi się o katastrofę i jest nierozważnym pomysłem. Dzisiejsza sytuacja pokazała, że o tragedii mogą zadecydować dosłownie minuty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

 

źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News