TVN popełniło wielki błąd, zatrudniając tę kobietę, przynajmniej tak to teraz wygląda i takiego zdania są oburzeni internauci. Dziennikarka i prezenterka stacji od wielu lat miała słaby kontakt ze swoją mamą. Wszystko wydawało się wracać do normy, jednak teraz rodzicielka gwiazdy zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazało się, że jej ukochana córka zupełnie ją opuściła.

Agata Młynarska to polska dziennikarka, prezenterka i aktorka, która od niedawna współpracuje z TVN Style. Jej nowy program „Eks-tra zmiana” ma na celu przeprowadzenie gruntownej metamorfozy rozwodników. Czy jednak stacja nie będzie rozczarowana zatrudnieniem takiej prowadzącej? Jak się okazuje, Młynarska ma poważny konflikt w rodzinie. Jej zdruzgotana matka wyznaje mediom, że została przez córkę… porzucona!

Agata Młynarska – rodzina, mama, dzieci. TVN nie powinnien jej zatrudniać?

Mamą Agaty Młynarskiej jest Adrianna Godlewska. 80-latka przyznaje, że wielokrotnie pomagała swojej córce w opiece nad jej dziećmi: Tadeuszem oraz Stanisławem. Teraz jednak sama nie ma żadnej pomocy od Agaty.

– Mam w sobie taką żałość, że nie uczestniczę w tym wszystkim. Mogę tylko przeczytać. Na Facebooku czy w internecie. Agata w ogóle mnie nie wpuszcza do swojego świata. Kiedyś było: „Mamo, możesz przyjechać po chłopców?”, „Możesz się zająć chłopcami?”, „Możesz to, tamto…”. Uważałam, że to jest absolutnie normalne, trzeba pomóc – wyznaje zraniona Adrianna Godlewska.

Matka zaopiekowała się Agatą nawet wtedy, gdy ignorująca ją aktualnie córka trafiła do szpitala. Tamta początkowo wdzięczna, już po chwili znów ignorowała kobietę, która sprowadziła ją na ten świat, a następnie wychowała.

– Po wyjściu ze szpitala nastała cisza. Jej to jest już niepotrzebne. No trudno… – smuci się pani Adrianna. To przykre, że Agata przypomina sobie o matce jedynie w momentach, w których czegoś potrzebuje, a kiedy lepiej sobie radzi, nastaje cisza.

PRZECZYTAJ: Michał Szpak nie odpuszcza! Producenci programu TVP są na niego wściekli

PRZECZYTAJ: Barbara Kurdej-Szatan oszukała fanów. Dlaczego to zrobiła?!

PRZECZYTAJ: Postrzelili psa, czworonóg jest w ciężkim stanie. Szukamy sprawcy

Agata Młynarska
Fot. Flickr
Agata Młynarska w 2017 roku. Fot. YouTube/Plejada
Fot. Instagram/Agata Młynarska

Nie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również