Została mamą pierwszych na świecie siedmioraczków. Po 20 latach nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona

Została mamą pierwszych na świecie siedmioraczków. Po 20 latach nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona Źródło: Facebook

Mama siedmioraczków nie wiedziała czy cieszyć się, czy płakać, gdy po raz pierwszy ujrzała ile dzieci ma wkrótce urodzić. Chociaż lekarze sugerowali częściową aborcję, kobieta postanowiła donosić całą siódemkę. 20 lat później wszystko wygląda inaczej.

Mama siedmiorga dzieci - to brzmi dumnie. Tytuł mamy siedmioraczków przypada w udziale Bobbie McCaughey, która wraz z mężem Kennym miała przyjemność zaopiekować się pierwszymi siedmioraczkami na naszej planecie. Chociaż początki nie były łatwe, kobieta twierdzi, że za nic nie zmieniłaby pewnej ważnej decyzji, którą podjęła jeszcze w ciąży. Lata ciężkiej pracy odcisnęły na niej swoje piętno, ale to nic w porównaniu z tym, jakie zmiany zaszły u jej dzieci.

Mama miała na głowie cały dom z siedmiorgiem dzieci

Macierzyństwo nigdy nie jest łatwe. Życie młodych rodziców zdaje się bez końca przyspieszać - trzeba zmienić pieluchę, a za chwilę uciszyć płaczące dziecko. Mija ledwie chwila, a dzieci już trzeba zapakować w samochód i zawieźć do szkoły. Ciężko sobie wyobrazić, co musiała przechodzić Bobbie McCaughey, dla której każde z tych doświadczeń było siedmiokrotnie bardziej intensywne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wraz z mężem po pierwszych badaniach, na których ukazała się siódemka ich dzieci, musieli podjąć bardzo ważną i potencjalnie bolesną decyzję. Ponieważ nigdy wcześniej nikomu nie udało się donosić takiej ciąży, lekarze sugerowali, aby przeprowadzić tzw. częściową aborcję - to jest usunąć jedno lub dwoje dzieci. Małżeństwo jednak nie zdecydowało się na ten krok i zgodnie twierdzą, że w ogóle tego nie żałują.

Rodzina pojawiła się ostatnio w telewizji

Cała ogromna rodzina zaprezentowała się 20 lat później na antenie telewizji. Dzieci odważnych rodziców osiągnęły już wiek, w którym powoli zaczynają się uniezależniać, a ich opiekunowie mogą odetchnąć z ulgą. Para wygląda na szczęśliwą i zadowoloną ze swoich pociech. Mówią, że nie poradziliby sobie, gdyby nie wsparcie jakie otrzymali zarówno od krewnych, jak i od zupełnie nieznajomych ludzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Widok dziewięcioosobowej rodziny zdecydowanie wzbudza podziw dla heroicznego wysiłku rodziców, którzy przez dwadzieścia lat musieli znieść siedem razy więcej zabrudzonych pieluch, niewykonanych prac domowych oraz pierwszych miłości. Teraz na szczęście państwo McCaughey'owie mogą szykować się na prawdziwy urlop rodzicielski.

YouTube

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: lolmania

Następny artykuł