Młoda mama zalała się łzami, kiedy zobaczyła dziecko na swoim USG. Maluch wykonał gest, którego lekarze nigdy wcześniej nie widzieli

Młoda mama zalała się łzami, kiedy zobaczyła dziecko na swoim USG. Maluch wykonał gest, którego lekarze nigdy wcześniej nie widzieli Źródło: Piqsels

Mama była niezwykle poruszona, gdy zobaczyła zdjęcie USG swojego malucha. Córeczka wykonała niezwykły gest, który zachwycił lekarzy. Przyszli rodzice doszukali się w nim nawet specjalnej symboliki.

Mama 6-letniego Milesa, Libby Vlasic oraz jej mąż Matthew przez długi czas starali się o drugie dziecko. Niestety przez lata kobiecie nie udawało się zajść w ciążę. Kiedy niespodziewanie okazało się, że wreszcie spodziewa się kolejnego potomka, Libby była niezwykle szczęśliwa i nie mogła się doczekać, kiedy po raz pierwszy zobaczy swojego malucha w czasie badania USG.

Mama pochwaliła się swoim zdjęciem USG 

- Bardzo się staraliśmy i tak długo nie wychodziło. Nie zrozumie tego nikt, kto nigdy nie był w podobnej sytuacji. To była prawdziwa walka - przyznała kobieta, poruszona drugą ciążą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas wyczekiwanego badania USG Libby oraz jej mąż dowiedzieli się, że wkrótce zostaną rodzicami córeczki. Nie tylko płeć dziecka była dla nich miłą niespodzianką. Samo zdjęcie niezwykle wzruszyło przyszłych rodziców. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu gestu, który wykonał na nim maluch. Dziecko wyciągnęło bowiem rączkę, jakby chciało przybić rodzicom piątkę.

Wyjątkowy gest malucha

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

- Gest naszej małej był taką dla nas nagrodą, przywitaniem, na które długo czekaliśmy - przyznał Matthew w rozmowie z mediami.

Zachwycona para zdecydowała się udostępnić wyjątkowe zdjęcie, które zachwyciło także lekarzy, na portalach społecznościowych. Post szybko stał się hitem i zainteresował media oraz internautów z całego świata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Źródło: Jestpozytywnie.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News