Tata wszedł z synem pod prysznic. Mama odkryła, że to nie jest zwykła kąpiel, od razu chwyciła za aparat

Tata wszedł z synem pod prysznic. Mama odkryła, że to nie jest zwykła kąpiel, od razu chwyciła za aparat Źródło: Źródło: Facebook/Heather Whitten

Mama nie mogła pozostać obojętna, gdy zobaczyła, jak jej mąż zabiera synka i idzie z nim pod prysznic. Od razu chwyciła za aparat i wykonała kilka zdjęć, a powód ku temu był naprawdę zdumiewający.

Mama zobaczyła, że jej ukochany wchodzi z ich synem pod prysznic. Szybko odkryła powód, a całą sytuację postanowiła uwiecznić na kilku fotografiach. Jedną z nich podzieliła się w sieci i nie podejrzewała, że internauci odbiorą ją w taki sposób. Sytuacja szybko stała się bardzo poważna. 

Mama sfotografowała, jak tata wszedł z synem pod prysznic 

Heather Whitten jest zawodową fotografką, dlatego nic dziwnego, że gdy zobaczyła swojego męża i syna siedzących razem pod prysznicem, od razu chwyciła za aparat i zaczęła robić zdjęcia. Powód do tego miała naprawę poruszający, bowiem nie była to zwykła kąpiel ojca z dzieckiem. Kilkuletni chłopiec był w tamtym czasie chory, a takim sposobem mężczyzna postanowił zbić gorączkę i choć trochę pomóc swojemu dziecku. Gdy tylko Heather wykonała fotografię, jedną z nich postanowiła podzielić się na swoim Facebooku. 

- Thomas spędził z naszym synkiem całe godziny pod prysznicem, starając się zbijać jego temperaturę (...) To był dla nas rodziców bardzo trudny i wymagający czas - napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zalała ją fala krytyki 

Gdy tylko Whitten opublikowała fotografię w sieci, zalała ją fala krytyki, a internauci twierdzili, że zdjęcie jest zbyt osobiste i za wiele na nim widać. Wielu było na tyle rozgoryczonych widokiem, że zaczęli zgłaszać zdjęcie, aż w końcu zostało ono usunięte przez administratorów portalu. Co więcej, sprawa ponoć została skierowana sądu. Heather postanowiła odpowiedzieć swoim obserwatorom, wyrażając swój zawód. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie

2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

- Gdy siedziałam z nimi pod prysznicem byłam po prostu wzruszona sceną, która była przed moimi oczami. Ten mężczyzna, mąż i ojciec, był tak cierpliwy, tak kochający i tak silny z naszym małym synkiem na kolanach (...)Zwaliło mnie z nóg jak wiele osób w ogóle nie zapoznało się z historią zdjęcia, ani nawet nie chcieli spojrzeć dalej ponad nagość, aby poznać jej historię. Uważali, że przekroczyłam granicę, że to było zbyt intymne i nie powinno być publiczne (...) W tym zdjęciu nie ma nic niewłaściwego, czy wyuzdanego. Na zdjęciu nie widać nawet miejsc intymnych - napisała w sieci.

Mama zobaczyła męża i syna pod prysznicem

Źródło: Facebook/Heather Whitten

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
  4. Zamknęli go w psychiatryku jako niepoczytalnego za gwałt na 7-latku. Wyszedł i dostał pod opiekę 9-latkę, dokonano strasznego odkrycia
  5. Niewiele osób o tym wie, ale popełniają karygodny błąd podczas gotowania ziemniaków. Drobna zmiana sprawi, że będą o niebo lepsze

Źródło: lolmania

Następny artykuł