Szaleniec z siekierą w polskim mieście! Jedna osoba nie żyje

Szaleniec z siekierą w polskim mieście! Jedna osoba nie żyje

Mama miesiąc po urodzeniu dziecka została zaatakowana przez szaleńca z siekierą. W jednym z polskich miast grasował szaleniec z siekierą, który ma na koncie już jedną ofiarę.

Mama była ofiarą 22-letniego szaleńca, który atakował ludzi z siekierą w ręku. Do wyjątkowo makabrycznego morderstwa doszło w jednym z dolnośląskich miast. Wstrząsające okoliczności tragedii.

Nie żyje mama jednomiesięcznego dziecka, padła ofiarą szaleńca z siekierą

Do tragicznych wydarzeń doszło w Lubaniu, niedaleko polskiej granicy z Czechami i Niemcami. W piątek koło godziny 20:00 w kamienicy przy ulicy Zawidowskiej 22-latek zaatakował nożem swojego 34-letniego brata. Starszy brat sprawcy w wyniku starcia nabawił się obrażeń głowy, ale udało mu się przeżyć. Niestety, jego partnerka, oraz matka jednomiesięcznego dziecka, miała dużo mniej szczęścia.

Po ataku na 34-latka, szaleniec przy pomocy siekiery zaatakował swoją bratanicę. Zadał jej kilka ciosów, czym doprowadził do śmierci kobiety. Ofiara nie miała najmniejszych szans i zmarła na miejscu. Świadkowie podają, że drzwi od mieszkania ofiary zostały sforsowane przy użyciu ostrego narzędzia, prawdopodobnie tej samej siekiery, którą potem zabito matkę miesięcznego dziecka

Policja zatrzymała napastnika. Prawdopodobnie był pod wpływem dopalaczy

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, zdołali uratować zarówno jednomiesięczne dziecko (któremu nic się nie stało), jak i 34-latka, który został przewieziony do szpitala. Ze zdjęć jednego z mieszkańców kamienicy, które wyciekły do sieci, wynika, że aresztowany mężczyzna był półnagi.

Według nieoficjalnych źródeł napastnik był leczony psychiatrycznie i niedawno opuścił szpital. Funkcjonariusze podejrzewają, że w trakcie popełniania zbrodni mógł być pod wpływem dopalaczy. Mieszkańcy nie kryją przerażenia - podejrzewają, że morderca zażywał metaamfetaminę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niech ta tragedia będzie przestrogą dla osób, które biorą Piko (metaamfetaminę - dop. red.). Tak się dzieje, gdy przepali Wam wszystkie styki w tych małych móżdżkach! - czytamy w komentarzach na lubańskim portalu informacyjnym.

- Co w głowie miał psychiatra, wypisując mordercę do domu po ostatnim maratonie? Koleś biegł nago przez miasto krzycząc, że gonią go demony - napisał inny mieszkaniec miasta.

- Może to słabo zabrzmi, ale brat z bratową nie chcieli dać mu narkotyku i się stało - skomentował internauta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o mężu Beaty Szydło. To, co robi nie mieści się w głowie. Będziecie w szoku, kiedy się dowiecie!
  2. Miała 27 lat, była u szczytu kariery. Śmierć odebrała jej WSZYSTKO. Do dziś opłakują ją MILIONY Polaków
  3. Dofinansowanie do in vitro? W Bydgoszczy pierwsze pary już są zapisane
  4. Znów zadecydowano o odłączeniu człowieka od aparatur podtrzymujących życie. Rodzina nie zgadza się z dramatyczną decyzją
  5. Szaleniec z siekierą w polskim mieście! Jedna osoba nie żyje
  6. Natalia Siwiec wygląda teraz jak Oliwia Bieniuk! Celebrytka skomentowała uderzające podobieństwo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News