Na pomoc mamie ruszyły dzieci
YouTube.com Inside Edition
Agata Jaroszewska - 30 Maja 2020

Młoda mama oszpeciła się przez banalny błąd. Teraz ostrzega inne kobiety

Mama może być dumna ze swoich cudownych dzieci, które zachowały zimną krew i udzieliły jej niezbędnej pomocy. Przez jeden banalny błąd młoda mama oszpeciła się i czeka ją niezwykle długie leczenie. Wykorzystując swoją tragiczną historię ostrzega inne kobiety, po to aby nie podzieliły jej losu. Niebezpieczeństwo grozi nam często tam, gdzie zupełnie się tego nie spodziewamy.

Mama czwórki dzieci zmuszona jest do noszenia peruki oraz podejmowania drogiego leczenia, ponieważ przez przypadek i zwykłe niedopatrzenie popełniła banalny błąd. Przyniósł on niestety tragiczne skutki, które codziennie ogląda w lustrze. Ostrzega inne kobiety, aby nie musiały przechodzić przez to co ona.

Ewa Drzyzga na żywoPodczas programu na żywo Ewa Drzyzga nie wytrzymała. Nagle zalała się łzamiCzytaj dalej

Ich mama chciała tylko coś sprawdzić, popełniła okropny błąd

Mama wiele zawdzięcza swoim dzieciom, gdyż to właśnie one ruszyły na pomoc kobiecie, słysząc jej krzyki. Trzeźwe i mądre decyzje jej pociech sprawiły, że Alon Abare szybko została uratowana, lecz efekty tragicznego wypadku będą widoczne jeszcze przez lata. Wykorzystując swoją historię, zdecydowała się ostrzec inne kobiety, by zwróciły większą uwagę na to, co robią. Mama czwórki dzieci chciała jedynie sprawdzić, czy znajdzie rozwiązanie problemu z samochodem, jeśli zajrzy pod jego maskę i właśnie to pociągnęło za sobą opłakane skutki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Dziwny dźwięk silnika, a potem krzyk kobiety

Młoda mama usłyszała, że jej silnik wydaje nietypowe dźwięki. Będąc jeszcze na podjeździe swojego domu, Alon zdecydowała się sprawdzić czy źródło i przyczyna dziwnego zachowania auta nie jest łatwa do usunięcia. To właśnie wtedy jej włosy zostały wciągnięte przez pracujący silnik, którego młoda mama nie wyłączyła. W relacji przedstawianej przez Alon, cała sytuacja trwała bardzo krótko, lecz widoczna na jej głowie ogromna blizna pokazuje, że mimo tak krótkiego czasu efekty wypadku zostaną z nią na lata.

Dzisiaj grzeje:

1. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych

2. Możesz dostać aż 500 zł mandatu, jeżeli nie przestrzegasz jednego nakazu. Nowe zmiany już od dziś

Uratowały ją jej dzieci

Słysząc okropny krzyk bólu matki, dzieci ruszyły na pomoc. Syn czym prędzej przekręcił kluczyk w stacyjce i wyłączył silnik samochodu, a córka przybiegła z nożyczkami i odcięła resztę wkręconych w maszynę włosów. Oskalpowana mama trafiła pod opiekę lekarzy, ale może mówić o dużym szczęściu. Ostrzega inne kobiety, by zawsze dbały o to, by związywać włosy przy jakichkolwiek pracach blisko włączonych urządzeń. Zaoszczędzi im to wiele bólu i bolesnych przeżyć podobnych do tych, przez które przeszła Alon.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Anglicy zachwycają się Anną Lewandowską. Wszystko przez jeden fakt z jej życia, pomogła Robertowi
  3. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  4. Mandat za brak maseczki w aucie osobowym. Nowe zasady już obowiązują, niebywała decyzja ministerstwa
  5. Mężczyzna zamówił posiłek w samolocie. Nie mieści się w głowie, co znalazł na talerzu, odechciewa się jeść
  6. Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

jak usunąć plamy ze ściany odbiera mowęWszyscy śmiali się, gdy nacierała ścianę ogórkiem. Efekt odebrał im mowęCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News