Oprócz ojca i matki Kacperka, przesłuchali jeszcze jedną osobę. Mogła ujawnić nieznane dotąd fakty
istotne.pl / kadr z filmu "Ojcu 3,5 letniego Kacperka prokuratura postawiła zarzut"
Aneta Wasilewska - 30 Kwietnia 2020

Oprócz ojca i matki Kacperka, przesłuchali jeszcze jedną osobę. Mogła ujawnić nieznane dotąd fakty

Mama i ojciec zaginionego Kacperka zostali przesłuchani przez policję. Teraz wyszło na jaw, że przesłuchiwana była jeszcze jedna osoba, która najprawdopodobniej ujawniła nieznane dotąd fakty na temat zaginięcia chłopczyka. Możliwe, że słowa, które padły podczas podsłuchania istotnie wpłyną na dalszy przebieg śledztwa.

Mama i ojciec Kacperka już przedstawili swoją wersję wydarzeń, składając zeznania w sprawie, która spędza sen z powiek wielu Polaków. Od chwili zaginięcia chłopca mija coraz więcej czasu, na jaw wychodzą nowe fakty, a rozwiązania sprawy nadal nie ma. Możliwe, że słowa, które zostały wypowiedziane podczas przesłuchania trzeciej osoby, znacznie wpłyną na sprawę.

Kacperek zeznania ojcaDo mediów wyciekły porażające zeznania ojca Kacperka. Ujawnił ostatnie chwile chłopcaCzytaj dalej

Mama i tata Kacperka już zostali przesłuchani

Kacperek jest poszukiwany od poniedziałku. To właśnie wtedy widziany był po raz ostatni. Jego ojciec, Rafał B., wraz z kolegą i synem przebywali na działce. Mężczyźni pili alkohol, a w tym czasie mały chłopiec jeździł na rowerze. Na terenie ogródka znaleziony został rowerek, ale Kacperka nigdzie nie było.

Gdy tylko ojciec zauważył, że nie ma dziecka, natychmiast rozpoczął poszukiwania. Mężczyźni szukali dziecka wszędzie. Zadanie to nie należało do najłatwiejszych - w pobliżu przepływa rzeka. Mama Kacperka została powiadomiona przez ojca, że dziecko zniknęło. Kobieta od razu powiadomiła o policję. Od tego czasu rozpoczęły się poszukiwania, przeczesywane jest nawet dno rzeki, ponieważ najprawdopodobniej Kacperek wpadł do rzeki.

W sprawie zaginięcia chłopca przesłuchani zostali już jego rodzice. Na nagraniu portalu Istotne.pl widać, jak ojciec chłopca wprowadzany jest z prokuratury, gdzie składał zeznania. Okazuje się, że kolejna osoba była przesłuchiwana przez policję i to jej zeznania mogą być kluczowe w sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaginione dzieci - poszukiwania trwają latami, nie ma po nich śladuKacperek niestety nie jest jedyny. W Polsce wciąż trwają poszukiwania zaginionych chłopców i dziewczynekCzytaj dalej

Zeznania złożył kolega, który przebywał z ojcem na działce

Trzecią przesłuchiwaną przez policję osobą był kolega ojca, który znajdował się na działce w momencie, kiedy zaginął Kacperek. Jego zeznania mogą być najważniejsze w całej sprawie. Wiadomo już, że Rafał B. usłyszał już zarzut bezpośredniego narażenia na utratę życia i zdrowia dziecka, możliwe, że wyznanie kolegi wpłynęły na tę decyzję.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia podało nie najlepsze informacje. Przyjdzie nam jeszcze długo wytrzymać
2. Mąż kazał zabić żonę, na pogrzebie udawał łzy. Nie mógł uwierzyć, gdy kobieta pojawiła się na uroczystości

W sprawie Kacperka wciąż pojawiają się nowe wiadomości. Dramatyczne poszukiwania dziecka trwają od poniedziałku. Wczoraj pojawiły się informacje od policji, która przedstawiła najbardziej prawdopodobny scenariusz wydarzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Młoda lekarka odebrała sobie życie. Nie miała już sił walczyć z epidemią
  2. Nie żyje mistrz olimpijski. Legenda przegrała ze straszliwą chorobą
  3. Oprócz ojca i matki Kacperka, przesłuchali jeszcze jedną osobę. Mogła ujawnić nieznane dotąd fakty
  4. Dotarły do nas smutne informacje. Nie żyje wybitna aktorka
  5. Media ujawniły awaryjny plan rządu. Pojawia się w nim konkretna data
  6. Polacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi Gessler

To jak leży twój kot może być pewnego rodzaju wróżbąTwój kot położył się w podobny sposób? Ważny znak, lepiej szybko wyjść z domuCzytaj dalej

źródło: eluban

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News