Niewyobrażalna tragedia na północy kraju, rodzina i mieszkańcy zrozpaczeni. 2 dzieci zginęło na oczach matki

Niewyobrażalna tragedia na północy kraju, rodzina i mieszkańcy zrozpaczeni. 2 dzieci zginęło na oczach matki Źródło: Pikio.pl

Niewyobrażalną tragedię przeżywa mama z Koszalina, cała rodzina oraz okoliczni mieszkańcy są przerażeni. Na oczach kobiety zginęło dwoje jej dzieci. Tragiczne doniesienia z północy kraju.

W Koszalinie doszło do ogromnej tragedii, mama robiła dzieciom kolację, podczas gdy dwójka z nich wypadł przez balkon na 9. piętrze. Dzieci zginęły praktycznie na oczach swojej matki. Niewyobrażalna tragedia na północy kraju. 

Mama straciła dwójkę dzieci, na jej oczach wypadły przez okno

- Ja mieszkałam z tymi ludźmi na piętrze. Nie jestem w stanie, przepraszam... - mówiła jedna z sąsiadek w rozmowie z telewizją Polsat. Kobieta osobiście znała rodzinę, w której wydarzyła się tragedia. Czterolatka oraz jej brat starszy o rok wypadli z okna na 9. piętrze. Dzieci nie miały najmniejszych szans, zginęły na miejscu.

W momencie gdy doszło do wypadku, ojciec dzieci pracował, z kolei ich mama wyszła na chwilę do kuchni, by przygotować im kolację. Jeden z mieszkańców bloku opowiadał, jak usłyszał krzyki kobiety błagającej o pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Nie wiadomo, jak to się stało. Czterolatka i pięciolatek otworzyli okno, najprawdopodobniej wyślizgnęli się i wypadli z 9. piętra - przekazała Monika Kosiec z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. 26-letnia matka miała pod opieką czworo dzieci, dwójką z nich opiekuje się w tym momencie rodzina. Nie udało się dotychczas przesłuchać rodziców, ze względu na uch stan psychiczny. Znajdują się pod opieką psychologów oraz psychiatrów.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podjęło decyzję. Zmienią się znacząco zasady

2. Kołatanie serca może zwiastować niebezpieczne choroby. Nie wolno go lekceważyć

Pobrano krew od rodziców dzieci, oboje byli trzeźwi, materiały zostaną przekazane prokuraturze i to tam zapadną dalsze decyzje. Obecnie wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. Zrobili dziewczynce pamiątkowe zdjęcie z urodzin. Dopiero później zauważyli przerażający szczegół w tle
  4. 90-latka weszła na scenę Mam talent, ale nikt nie wiedział, co zaraz zrobi. Publiczność nie wytrzymała, wszyscy zaczęli krzyczeć
  5. Który z lodów jest prawdziwy? Odpowiedź jest trudniejsza niż się wydaje, tylko drobny szczegół zdradza prawdę
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News