4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę

4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę Źródło: Unsplash/Gregory Pappas

Mama tej małej dziewczynki nigdy więcej nie utuli jej do snu. Nikt nie spodziewał się, że kobieta tak młodo pożegna się z życiem. Co więcej, nikt do tej pory nie wie, co dokładnie było przyczyną zgonu. Policja próbuje coś ustalić, ale brakuje poszlak, a lekarze rozkładają ręce.

Mama czterolatki jak zwykle poszła wieczorem spać. Umęczona trudami dnia zasnęła w mgnieniu oka. Nikt nie wiedział, że to ostatni raz, kiedy przytuliła swoje dziecko na dobranoc. Gdy rano czteroletnia córeczka usiłowała zbudzić 26-latkę, ta nie reagowała. W końcu dziecko pobiegło i zaalarmowało pozostałych domowników. Ci zadzwonili na pogotowie, ale gdy lekarze przyjechali na miejsce, było już za późno. Mogli tylko stwierdzić zgon.

Mama nie przeżyła nocy i nikt nie wie, dlaczego

Kobieta pochodziła spod Biłgoraja w województwie lubelskim. Wraz z mężem zamieszkała kilka lat temu w jego rodzinnym domu w Brzyskiej Woli. Mężczyzna nie przebywał dużo z rodziną, ponieważ wyjechał "za chlebem" za granicę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgodnie z zeznaniami mieszkańców, młoda matka nie narzekała na żadne dolegliwości. Jej śmierć jest dla nich wielką tajemnicą. Wszyscy bardzo współczują maleńkiej dziewczynce, która nagle w wieku zaledwie czterech lat została bez czujnej opieki mamy.

Udział osób trzecich został już wykluczony przez śledczych, ale wciąż nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci

- Wstępny wynik sekcji pozwolił biegłemu na wykluczenie udziału osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci kobiety. W sprawie trwają dalsze czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyny śmierci 26-latki -  powiedział Łukasz Harpula, prokurator okręgowy w Rzeszowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

W środę odbyła się msza żałobna za zmarłą. Została odprawiona w kościele w Brzyskiej Woli. Mieszkańcy, którzy tłumnie stawili się na tej smutnej uroczystości, mają nadzieję, że tajemnica się wkrótce wyjaśni. Śmierć mamy spowoduje wielką rewolucję w życiu rodziny - nie wiadomo, jak poradzą sobie bez źródła dochodu za granicą, gdy ojciec będzie zmuszony wrócić do Polski i zająć się córką. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. Dostałeś takiego SMS-a? Uważaj, to może być oszustwo, twoje pieniądze są w niebezpieczeństwie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Opłaty za wywóz śmieci zedrą z ciebie ostatnie grosze. Jest jeden sposób na płacenie mniej

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News