Ciężko zahamować potok łez. Mama dała się upokarzać ludziom, żeby wykarmić dzieci

Ciężko zahamować potok łez. Mama dała się upokarzać ludziom, żeby wykarmić dzieci Źródło: fot. pixabay.com/Free-Photos

Mama jest zdolna zrobić wszystko, tylko po to, aby zapewnić swoim dzieciom odpowiednie życie. Ta historia pokazuje, jak wielka jest matczyna miłość i zapoznając się z nią ciężko powstrzymać łzy wzruszenia.

Mama dla wielu osób jawi się niczym superbohaterka, która, mimo że nie nosi peleryny, to zdolna jest dla swoich dzieci przenosić nawet góry. Wszystko przez miłość, jaką je darzy i chęć zapewnienia im jak najlepszych warunków. Oczywiście znajdą się odstępstwa od tych słów, potęga matczynej miłości potrafi być niesamowita.

Wiele kobiet zgadza się na poważne niedogodności w swoim życiu, tylko po to, aby jej dzieci miały lepiej. Każdy z nas zapewne słyszał historie mam, pracujących ponad swoje siły, aby zarobić odpowiednią ilość pieniędzy dla swoich pociech. W tym wypadku chcemy przedstawić historię Mary Ann Webster Bevan, która znosiła lata upokorzeń i wyzwisk, ponieważ została sama z czwórką dzieci.

Mama czwórki dzieci była upokarzana przez lata

Początkowo nic nie sugerowało, że życie młodej Angielki zamieni się w koszmar przepełniony wstydem i ukrywaniem się przed ludźmi. Będąc młodą dziewczyną, Mary znalazła pracę w szpitalu jako pielęgniarka i niedługo później udało jej się spełnić marzenie o posiadaniu rodziny.

Wyszła za Thomasa Bevana w wieku 29 lat i miała z nim czwórkę dzieci. Niestety podczas trwania ich małżeństwa, Mary zaczęła podupadać na zdrowiu. Bardzo cierpiała z powodu powracających migren i bólów stawów. W pewnym momencie zauważyła również, że jej ciało zaczęło się zmieniać, ale lekarze nie wiedzieli, co jej dolega.

Twarz Mary zaczęła się zniekształcać i przez to unikała kontaktu z ludźmi i praktycznie nie wychodziła z domu. Niestety po 11 latach małżeństwa zmarł jej mąż, a ona nie zarabiała wystarczająco, by otrzymać rodzinę. Kobieta próbowała znaleźć jakąkolwiek pracę, ale okazało się to niemożliwe ze względu właśnie na jej wygląd. W końcu zauważyła plakat o konkursie na najbrzydszą kobietę na świecie i postanowiła wziąć w nim udział ze względu na wysoką nagrodę pieniężną, nie patrząc na liczne obelgi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiecie udało się wygrać konkurs i zrozumiała, że dzięki swojej ułomności może zarobić niemałe pieniądze. Po latach okazało się, że wszystkiemu winna była choroba wywołująca nadmierne uwalnianie się hormonu wzrostu, ale Mery dowiedziała się o tym, dopiero wtedy, gdy choroba odcisnęła już swoje piętno na jej ciele.

Wraz z dziećmi wyjechała do USA w 1920 roku, gdzie udział w show Dreamland, gdzie można było zobaczyć inne osoby nieakceptowane ze względu na swój wygląd. Była tam również kobieta z brodą, karły, czy bliźnięta syjamskie. Mary na co dzień przez lata spotykała się z obelgami i drwinami ze strony widzów, ale nadal wychodziła na scenę, aby zarobić pieniądze na utrzymanie swoich dzieci.

Zmarła w 1933 roku mając 59 lat, co i tak stanowi bardzo dobry wynik, jak na osobę z jej schorzeniem. Bez wątpienia jej historia udowadnia, jak wiele jest zdolna znieść matka dla swoich dzieci. Przez lata upokarzano ją i wytykano palcami, a ona dodatkowo musiała rozbawić publiczność. W głowie miała jednak wyłącznie troskę o swoje dzieci, co zasługuje na uznanie i szacunek. 

mama fot. wikipedia.org

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o mężu Beaty Szydło. To, co robi nie mieści się w głowie. Będziecie w szoku, kiedy się dowiecie
  2. Miała 27 lat, była u szczytu kariery. Śmierć odebrała jej WSZYSTKO. Do dziś opłakują ją MILIONY Polaków
  3. Barbara Kurdej-Szatan pękła. Ujawniła skandaliczne kulisy wyrzucenia z TVP, oburzający nietakt
  4. W poniedziałek w aptekach Polaków czeka wstrząs. Uwaga, podrożeje 650 leków o nawet kilkaset procent
  5. Reportaż TVN zmroził Polaków. Chłopiec i dziewięcioro rodzeństwa wychowywało się w koszmarnych warunkach na skraju lasu
  6. Okrucieństwo mordercy jest nie do opisania. Nie żyje młoda mama, zadźgana miesiąc po porodzie, dramat na Śląsku

źródło: Webniusy

Następny artykuł