Dziecko po raz pierwszy dostało loda. Jego reakcja rozkłada na łopatki, film mamy bije rekordy popularności

Dziecko po raz pierwszy dostało loda. Jego reakcja rozkłada na łopatki, film mamy bije rekordy popularności Źródło: instagram evalongoria

Mama podzieliła się ze swoim synem lodem. Reakcja dziecka powala na kolana. Film, na którym dziecko próbuje deseru po raz pierwszy, bije w sieci wszelkie rekordy popularności.

Mama na szczęście nagrała całą sytuację, która teraz stała się hitem w sieci. Wyjątkowo zabawna reakcja małego dziecka rozkłada na łopatki, nic śmieszniejszego już dzisiaj nie zobaczycie. 

Mama sfilmowała, jak jej dziecko po raz pierwszy je loda

Rodzice wybrali się na zakupy ze swoim małym dzieckiem. W pewnej chwili ojciec postanowił podzielić się z małą córeczką lodami. Był to pierwszy raz, kiedy miała przyjemność zajadać się tym wspaniałym deserem. Blakely ma zaledwie dziewięć miesięcy i zareagowała w wyjątkowo nietypowy sposób. 

Mała dziewczynka, która po raz pierwszy dostała do spróbowania loda, z miejsca zachwyciła się jego smakiem. Na twarzy dziewczynki malował się zachwyt i zdziwienie, a smakował jej tak bardzo, że postanowiła chwycić kulkę swoimi maleńkimi rączkami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zabawne nagranie podbija sieć

Nagranie, które opublikowała w sieci mama Blakely, bije w sieci rekordy popularności, a ona sama została poproszona o udzielenie wywiadu dla "Today", w którym ze szczegółami opowiedziała o całej uwiecznionej tam sytuacji.

- Z ręką na sercu, nie mam pojęcia, czemu właściwie zaczęłam to nagrywać. Nigdy nie robię takich rzeczy. Siedziała na kolanach mojego męża, tyłem do mnie. Nagle usłyszałam jego śmiech. Śmiał się z jej miny po tym, jak dał jej spróbować loda. Poprosiłam, by ją odwrócił. Też zaczęłam się śmiać i pomyślałam, że to nagram - powiedziała mama dziewczynki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wzruszający apel ws. pogrzebu Pawła Królikowskiego. Przekazała go serialowa Lucy z "Rancza"
2. Podczas badania USG lekarz zaniemówił. Po chwili kobieta zalała się łzami

Dziecko stało się już małą gwiazdą w mediach społecznościowych. Internauci czekają, aż Blakely będzie próbować kolejnych przysmaków, nie mogą doczekać się jej reakcji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Twoim domu panoszą się roztocza? Warto wiedzieć co zrobić, aby znacząco zmniejszyć ich liczebność
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Gwiazdor polskiego "Tańca z gwiazdami" był ofiarą pedofila. Bolesne wyznanie
  4. Ksiądz odmówił komunii 8-letniemu, choremu chłopcu. Rodzice są oburzeni
  5. Do końca trzymali kciuki, ale diagnoza okazała się fatalna. Napłynęły smutne wiadomości ze wschodniej Polski, nie żyje Hubert
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: gazetapl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News