Matka z całej siły kopnęła swoją 3-letnią córeczkę. Powód? Aż się gotuje w człowieku

Matka z całej siły kopnęła swoją 3-letnią córeczkę. Powód? Aż się gotuje w człowieku Źródło: Metro

Mama bezbronnej dziewczynki zadała jej bolesny cios. 3-latka w życiu nie spodziewałaby się, że własna matka zaatakuje ją przy wszystkich, sprawiając taki ból. Wszystko zostało uwiecznione telefonem komórkowym.

Mama nie zastanowiła się nawet, jakie mogą być konsekwencje takiego zachowania. W dodatku wszystko zostało nagrane, szybko więc została okrzyknięta najgorszą matką świata.

Mama była podirytowana, wyładowała się na dziecku

32-letnia mama początkowo nie widziała nic złego w swoim zachowaniu. Wydawałoby się, że bardzo dobrze dogaduje się z córką i razem potrafią spędzić przyjemnie czas. Kobieta wykorzystała fakt, że Instagram i media społecznościowe przynoszą jej spore zyski i sławę, dlatego zrobiła z córki mają internetową gwiazdę. Lubowała się też w modzie, więc często dodawała nowe stylizacje swojej córki. 3-latka chętnie pozowała, a sponsorzy w zachwycie oferowali pieniądze i kolejne darmowe ubrania.

Jedna z osób, która znała kobietę i 3-letnią Niu Niu z internetu, nagrała moment, w którym mama wyładowała swoją złość na zszokowanej dziewczynce. Córka była już zmęczona pozowaniem, czekaniem na odpowiednie światło i poprawianiem kolejnych ujęć. Kiedy 3-latka lekko się zbuntowała i zajęła się czymś innym, 32-latka podeszła do niej pewnym krokiem i kopnęła niczego nie spodziewającą się Niu Niu. Chciała, aby spełniała jej zachcianki tu i teraz. Film oczywiście trafił do sieci i obejrzało go ponad 37 milionów osób.

Chociaż mama wystosowała przeprosiny, to internauci są wstrząśnięci całą sytuacją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie miałam zamiaru krzywdzić mojej córki. Przykro mi z powodu nieporozumień, jakie mogły spowodować moje przesadne działania. Chcę powtórzyć: moja córka otrzymuje najwyższą troskę i miłość. Dziękuję za zrozumienie - tłumaczyła się potem mama Niu Niu. Internauci byli jednak bezlitośni. Oprócz nagłośnienia sprawy, zgłosili zajście odpowiednim służbom, a także chcą wszystko zgłosić do specjalnego urzędu, gdyż współpraca firm z dziećmi poniżej 9. roku życia jest nielegalna.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin
2. 
Gwiazdor disco polo zrobił dziecko 16-latce. Mało kto zdawał sobie sprawę z jego zachowania

Internauci, a przede wszystkim kobiety same posiadające dzieci, nie pozostawiły na niej suchej nitki. Posypały się ostre słowa.

- Wykorzystujesz swoje dziecko do zarabiania pieniędzy dla siebie. Jesteś bezwartościowym człowiekiem pełnym złych emocji. Nie mogę sobie wyobrazić, że zamiast pozwalać dziecku na wygłupy i szaleństwa w parku, ty zmuszasz je do tego, aby pozowało pod twoje dyktando. Jeśli jesteś taka mądra, to czemu sama nie zarabiasz takich pieniędzy? Pozwól dziecku być dzieckiem! - krzyczało dziesiątki komentarzy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. 11-latek popełnił samobójstwo. Mama, przeglądając jego telefon, zamarła, wszystko stało się jasne
  5. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wygląda żona Krzysztofa Krawczyka. Po prostu anioł nie kobieta

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News