Ukryta kamera nagrała, co mama robi synowi leżącemu w szpitalu. Gdy lekarze zobaczyli nagranie, zrobiło im się niedobrze

Ukryta kamera nagrała, co mama robi synowi leżącemu w szpitalu. Gdy lekarze zobaczyli nagranie, zrobiło im się niedobrze Źródło: Unsplash / Marcelo Leal

Mama odwiedzała chorego syna w szpitalu. Kiedy pracownicy placówki zobaczyli nagranie z sali chłopca, byli zszokowani. To, co robiła chłopcu kobieta, jest obrzydliwe.

Mama przychodziła do szpitala, by odwiedzać chorego na raka syna. Kiedy lekarze obejrzeli nagrania z monitoringu wyszło na jaw, co kobieta robiła własnemu dziecku. Pracownicy placówki nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Zachowanie matki było wyjątkowo obrzydliwe.

Mama odwiedzała chorego syna w szpitalu

Kobieta nie miała pojęcia, że w sali znajduje się monitoring. Tylko dzięki nagraniom z kamery wyszło na jaw jej obrzydliwe zachowanie. Syn Tiffany Alberts przebywał w szpitalu dla dzieci w Indianapolis. Chłopiec leczony był na białaczkę. 15-latek został wypisany do domu, jednak po kilku tygodniach ponownie pojawił się w placówce z bardzo niepokojącymi objawami. Po przebadaniu chłopca lekarze stwierdzili, że doszło u niego do infekcji, wywołanej przez bakterie, które normalnie znajdują się w kale. Medycy nie mogli określić, w jaki sposób bakterie te dostały się do ciała nastolatka. 

Pracownicy szpitala podejrzewali, że ktoś zanieczyszcza kroplówki podawane nastolatkowi. Na szpitalnej sali zamontowano monitoring, dzięki któremu zagadka została szybko rozwiązana. Okazało się, że to matka chłopca wstrzykuje kał do kroplówek syna. Tiffany została złapana na gorącym uczynku. Początkowo tłumaczyła, że chciała przepłukać ją wodą, jednak po badaniach igły potwierdzono, że zawiera ona ślady odchodów. Kobieta trzymała je w torbie na prezenty, którą postawiła przy umywalce w sali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama chłopca wstrzykiwała w jego kroplówkę własny kał

W końcu przyznała, że wstrzykiwała kał do kroplówki, bo chciała doprowadzić do przeniesienia syna na oddział intensywnej terapii. Według niej, chłopiec miałby tam zapewnioną zdecydowanie lepszą opiekę medyczną.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii 

Tiffany Alberts została aresztowana i uznana za winną zaniedbania i doprowadzenia do poważnego uszczerbku na zdrowiu. Sąd hrabstwa Marion orzekł, że kobieta doprowadziła do sytuacji zagrożenia życia osoby zależnej od niej. Skazano ją na siedem lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Ostatnie dni na dopełnienie nowego obowiązku. Inaczej zapłacisz kilka tysięcy złotych kary
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News