11-latka przez pół roku miała katar, lekarze rozkładali ręce. Mama odkryła prawdę i była wstrząśnięta

11-latka przez pół roku miała katar, lekarze rozkładali ręce. Mama odkryła prawdę i była wstrząśnięta Źródło: unsplash.com/Aricka Lewis

Mama była zmartwiona, że jej córka ma nieustający katar. Trwało to bardzo długo i nikt nie był w stanie powiedzieć jej, jaka jest tego przyczyna. Kiedy w końcu poznała prawdę, nie mogła uwierzyć.

Mama martwiła się stanem zdrowia córki, która przez pół roku męczyła się z nieustającym katarem. Przez ten czas obeszła wielu lekarzy, którzy nie potrafili zdiagnozować, dlaczego katar dziewczynki trwa tak długo. Lekarze nie potrafili pomóc dziewczynce. Wszystko się zmieniło po spotkaniu z wujkiem, który przypadkowo odkrył przyczynę problemów dziewczynki.

Niewinne zabawy mogą mieć poważne konsekwencje

Dziecięce zabawy czasami potrafią przysporzyć wielu problemów. Dzieci nie potrafią same zdecydować, co jest dobre, a co złe. Czasami ich wyobraźnia przekracza granice zdrowego rozsądku. Nie od dziś wiadomo, że dzieci interesują się szczególnie rzeczami, którymi bawić się nie powinny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

11-letnia Khloe również miała absurdalny pomysł podczas zabawy. To właśnie po niej z nosa dziewczynki leciał nieustający katar. Mama szukała pomocy u lekarzy i informacji, co dzieje się z nosem dziecka. Przez ten cały czas dziewczynka nie poinformowała jej, do czego doszło podczas zabawy. Lekarze nie widzieli nic niepokojącego, kiedy oglądali nosek dziecka. Ustalono, że Khloe ma zapalenie zatok. Dostała antybiotyk, ale niestety nie pomagał, katar nie znikał, a wręcz był coraz większy. Mama poszukiwała nawet pomocy u dentysty, sądząc, że może być to zapalenie wywołane zębami. Okazało się, że dziewczynka była zdrowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Mama była bezradna, wtedy z pomocą przyszedł wujek

Wujek zrobił coś, co mogłoby się wydawać banalnym rozwiązaniem. Dał dziewczynce chusteczkę i nakazał dmuchać w nią jak najdłużej i z jak największą mocą. Wtedy doszło do szokującego odkrycia. Z nosa dziewczynki wypadła agrafka, która miała prawie 4 cm. Nikt nie spodziewał się, że w nosie dziewczynki odkryją coś takiego. Córka nosiła w nosie agrafkę przez pół roku. Nic więc dziwnego, że wywoływała ona u niej tak duży katar. Dlaczego jednak żaden z lekarzy nie zauważył tak dużego ciała obcego w nosie pacjentki?

uploaded

Fot. ABC13

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: jestpozytywnie.pl

Następny artykuł