Poszedł na pogrzeb matki. Nagle odkrył straszną prawdę i zalał się łzami

Poszedł na pogrzeb matki. Nagle odkrył straszną prawdę i zalał się łzami Źródło: Pxhere/CC0 Public Domain

Mama pewnego mężczyzny zmarła, gdy ten przebywał poza granicami kraju. Dopiero gdy syn przybył na pogrzeb odkrył przerażającą prawdę i zalał się łzami. Ta historia powinna być przestrogą dla niektórych osób.

Mama jest jedną z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Pewien mężczyzna nie doceniał starań najważniejszej kobiety w jego życiu i dopiero gdy zmarła uświadomił sobie brutalną prawdę. Na pogrzebie matki zalał się łzami. Teraz swoją historię opowiada nastolatkom ku przestrodze. 

Mama była dla niego przeszkodą 

Były bokser, Marc Mero, gdy był jeszcze nastolatkiem nie mógł się dogadać ze swoją mamą. Mężczyzna marzył o wielkiej karierze, podróżach, a jego matka ciągle wtrącała mu się w życie. Syn zawsze denerwował się, gdy kobieta dopytywała co robi lub jakie ma plany. Uważał, że jest dla niego przeszkodą i kompletnie mu nie ufa. W pewnym momencie przestał z nią rozmawiać. 

Dopiero gdy kobieta zmarła mężczyzna uświadomił sobie swój błąd

Marc w pogoni za karierą kompletnie zapomniał o mamie. Mężczyzna nie rozmawiał z kobietą od dłuższego czasu, ponieważ zawsze denerwowało go jej wścibstwo i czepialstwo. Kiedy jednak bokser dowiedział się o jej śmierci, był poza granicami kraju. Wtedy też uświadomił sobie, że matka po prostu robiła to wszystko z troski o niego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W czasie pogrzebu Marc cały czas miał nadzieję, że jego mama się obudzi. Chciał zamienić z nią choć kilka słów i przeprosić za swoje zachowanie. Dopiero gdy kobieta odeszła bokser uświadomił sobie, że w jego głowie zawsze na pierwszym miejscu stało robienie kariery i zarabianie ogromnych pieniędzy. Gdy stracił matkę, kompletnie przewartościował swoje życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przeprowadziła się z dziećmi do nowego domu. Kiedy weszła na strych stanęło jej serce. Jeszcze nigdy tak szybko nie uciekała
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Mężczyzna nie mógł powstrzymać łez podczas ceremonii. Marc do tej pory nie chce sobie wybaczyć, że przez jego ambicje, zaniedbał najważniejszą osobę w jego życiu. Teraz sportowiec prowadzi spotkania z młodzieżą, na których opowiada im swoją smutną historię. Ma również nadzieję, że młodzi ludzie nie popełnią jego błędów i zawsze będą stawiać rodzinę i bliskich, na pierwszym miejscu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News