Nie żyją już 4 osoby, mama z trójką malutkich dzieci. Trwa walka z koszmarnym żywiołem w polskiej miejscowości

Nie żyją już 4 osoby, mama z trójką malutkich dzieci. Trwa walka z koszmarnym żywiołem w polskiej miejscowości Źródło: .

Mama i jej dzieci nie zdołały ujść z życiem, choć służby ratownicze robiły co mogły. Walka z żywiołem nadal trwa i mimo usilnych prac służb mundurowych, sytuacja wciąż jest bardzo poważna.

Mama z trójką dzieci nie żyją. Potworne informacje zaledwie chwilę temu dotarły do mediów, jednak już zdołały wstrząsnąć tysiącami Polaków. Wciąż jest niewiele szczegółów w sprawie zdarzenia, jednak te, które się pojawiły, odbierają mowę. Aż trudno sobie wyobrazić koszmar, jaki rozgrywa się w polskiej miejscowości. 

Trwa walka z koszmarnym żywiołem. Mama i troje dzieci nie żyją 

Jak podaje portal RMF24, dzisiejszym przedpołudniem trzykondygnacyjna kamienica na obrzeżach Inowrocławia, przy ulicy Orłowskiej, nagle stanęła w ogniu. Świadkowie zdarzenia od razu zawiadomili pomoc i już po kilku minutach na miejscu zjawiło się aż 11 zastępów straży pożarnej. 

Nim jednak służby zjawiły się na miejscu, część mieszkańców budynku zdołała o własnych siłach wyjść na powietrze. Ogień rozprzestrzeniał się nieubłaganie, dlatego gdy tylko strażacy dotarli pod wskazany adres, musieli ugasić część pożaru, by móc wedrzeć się do środka i wydostać z niego pozostałe osoby. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak możemy się dowiedzieć, z płomieni wyniesiono mamę oraz troje jej dzieci w wieku 4, 6 i 8 lat. Wszyscy byli nieprzytomni, dlatego mundurowi od razu rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Walka trwała dłuższą chwilę, jednak mimo tak usilnych starań, życia żadnego z nich nie udało się uratować. 

Dzisiaj grzeje: 1.Poprosiła swojego partnera, by zajął się ich córeczką. Gdy później zobaczyła, co jej zrobił, prawie zemdlała
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

Co więcej, prace strażaków, którzy starają się ugasić pożar, wciąż trwają i nie jest pewne kiedy w końcu uda się zwalczyć potworny żywioł. Nie wiadomo również, co doprowadziło do wybuchu ognia oraz czy odpowiadają za to osoby trzecie. Wyjaśnieniem tych kwestii najprawdopodobniej zajmie się policja, gdy tylko będzie to możliwe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżka DOPŁAT do wynagrodzeń w przyszłym roku. Pracownicy zyskają od 900 do 2000 złotych
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. 67-letnia kobieta urodziła córkę. Powiedziała, jak zaszła w ciążę, nikt nie chce jej uwierzyć
  4. Przez kilka lat po ślubie żyła w ciągłym strachu. W końcu znalazła genialny sposób na inne życie "bez tego bólu, krwi", nie każdy go pochwala
  5. Z ust noworodka zaczęła sączyć się piana. Lekarka odkryła straszny powód w pieluszce dziecka, szybko popędziła po pomoc

Źródło: rmf 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News