Dziewczynka miała tylko 9 dni. Upadła z wysokości, bo jej matka była pijana

Dziewczynka miała tylko 9 dni. Upadła z wysokości, bo jej matka była pijana Źródło: Unsplash/bady qb

Mama nie dopilnowała swojej malutkiej córeczki. Winę za to niedopatrzenie ponosi alkohol, który kobieta miała we krwi. 9-dniowe maleństwo upadło z wysokości.

Mama opiekowała się swoją maleńką córeczkę, kiedy doszło do wypadku. Dziewczynka miała dopiero 9 dni, upadła z wysokości. Kobieta podczas zajmowania się swoim dzieckiem była pod wpływem alkoholu. Ofiarą jej słabości stało się maleństwo. 

Mama nie dopilnowała dziecka 

Mama opiekowała się swoją 9-dniową córką, będąc pod wpływem alkoholu. Przez swój nietrzeźwy stan naraziła dziewczynkę na poważnie niebezpieczeństwo. Do przykrego wypadku doszło niedaleko sklepu monopolowego na warszawskiej Woli. 

Świadkowie całego zdarzenia natychmiast zawiadomili policję. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia w związku z zarzutami narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niebezpieczny wypadek noworodka 

30-letnia kobieta trzymała swoją 9-dniową córeczkę w nosidełku. Według świadków w pewnym momencie matka potknęła się i upuściła dziewczynkę na trawę. Później szybko podniosła maleństwo i zakryła je kocem. Noworodek zaczął jednak głośno płakać, co zaniepokoiło przechodniów obserwujących całe zdarzenie. 

Świadkowie w związku z podejrzanym zachowaniem kobiety, postanowili niezwłocznie zawiadomić dyżurnego komendy dla Woli i Bemowa oraz zatrzymać 30-latkę. Jak się później okazało, dziwne zachowanie matki związane było z tym, że znajdowała się pod wpływem alkoholu. 

Na miejsce wezwano pogotowie, które odwiozło dziewczynkę do szpitala w celu sprawdzenia czy upadek nie spowodował żadnych obrażeń. Jak wiadomo, ciało noworodka jest niezwykle kruche i niewiele trzeba, żeby doszło do tragedii. 

- Kiedy funkcjonariusze postanowili sprawdzić czy jest trzeźwa. Badanie wykazało, że kobieta ma ponad promil w wydmuchiwanym powietrzu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała dziewczynkę do szpitala. Nie mamy informacji, by stała jej się jakaś krzywda - opisała sytuację  kom. Marta Sulowska z KPR IV Bemowo, Wola.

Dzisiaj grzeje: 1. Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu
2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

Przyszłość nieodpowiedzialnej matki, jak i 9-dniowej dziewczynki, jest obecnie w rękach Sądu Rodzinnego, który zdecyduje czy kobieta dostanie kolejną szansę na opiekę nad swoim dzieckiem. Póki co nie wiadomo czy noworodek trafi do placówki opiekuńczej, czy zajmie się nim rodzina. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Jola chciała przed szkołą opalić córeczkę w solarium. Kobieta podała powód, który wielu uzna za żałosny
  5. 4-letni syn wyjawił przedszkolance największy sekret ojca. Złożyła mu propozycję, która na zawsze zmieniła życie mężczyzny

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł