Dramatyczny apel zrozpaczonej mamy. 14-letnia Sara wyszła z domu i już nie wróciła, potrzebna jest pomoc

Dramatyczny apel zrozpaczonej mamy. 14-letnia Sara wyszła z domu i już nie wróciła, potrzebna jest pomoc Źródło: Facebook Policja Województwa Łódzkiego

Mama opublikowała dramatyczny apel o pomoc. Czternastoletnia córka wyszła z domu i nie wróciła do tej pory. Sara Lechowska po raz ostatni była widziana na terenie Łodzi. Policja i bliscy dziewczyny apelują do internautów o uwagę. Wspólne działania pozwolą na szybkie odnalezienie nastolatki. Każda chwila jest w tym momencie na miarę złota.

Mama zaginionej Sary Lechowskiej zwróciła się do wszystkich internautów z dramatycznym apelem. Nastolatka w sobotę opuściła dom rodzinny znajdujący się przy ulicy Limanowskiego w Łodzi. Do tej pory nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja i najbliżsi dziewczyny nie ustają w intensywnych poszukiwaniach. Potrzebna jest każda pomoc. Jeśli widziałeś Sarę Lechowską, niezwłocznie poinformuj o tym odpowiednie służby. Sprawa jest niezwykle poważna. Dziewczyna jest nieletnia. 

Mama zaginionej nastolatki błaga o pomoc

Nastolatka wyszła z domu i nie wróciła, mimo że od wyjścia minęła już ponad doba. Bliscy dziewczyny nie mają pojęcia, gdzie może przebywać, mają jednak nadzieję, że wróci cała i zdrowa. Dramatyczna sytuacja, z którą przyszło im się zmierzyć, odbiera mowę. Apel mamy Sary pojawił się na wielu stronach na Facebooku. Internauci zjednoczyli siły, by odnaleźć zaginioną nastolatkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sara Lechowska ma 14 lat. Nastolatka wygląda na zdecydowanie starszą, niż w rzeczywistości. Dziewczyna ma 164 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Ma długie, ciemne włosy. W chwili opuszczenia domu przy ulicy Limanowskiego w Łodzi była ubrana czarną, skórzaną kurtkę typu ramoneska, czarne dżinsowe spodnie oraz czarne trampki z paskami sięgającymi kostki. Z informacji przekazanych przez mamę wynika, że nastolatka mogła mieć na sobie także żółtą podkoszulkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę nagle obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje artysta Piwnicy pod Baranami, wielka strata

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

- Gdzie jesteś, Saro? - pyta zrozpaczona mama dziewczyny.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej w Łodzi apelują o niezwłoczną reakcję w przypadku napotkania Sary Lechowskiej. Policjanci czekają na zgłoszenia pod numerem telefonu 42 665 15 01 lub w najbliższych komisariatach policji. Można również połączyć się z numerem alarmowym 112. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Skandal w Biedronce, porażające nagranie wyciekło do sieci. Pilne poszukiwania klienta
  4. Nagranie mieszańca Podkarpacia przyprawia o ciarki. Dantejskie sceny i chaos, rozszalała pogoda dała się we znaki
  5. Zostawił ładowarkę włączoną do prądu i wyszedł z domu. Najgorsza decyzja jego życia, skutki okazały się katastrofalne
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News