Kobieta w sklepie nie chciała kupić synkowi cukierków, dostał histerii. Wtedy podeszła do niego staruszka i powiedziała rzecz, która zdruzgotała mamę

Kobieta w sklepie nie chciała kupić synkowi cukierków, dostał histerii. Wtedy podeszła do niego staruszka i powiedziała rzecz, która zdruzgotała mamę Źródło: Pixabay.com dimitrisvetsikas1969

Mama zabrała swojego syna na zakupy do sklepu, ale kiedy odmówiła mu cukierków, chłopiec wpadł w histerię. Do kobiety podeszła staruszka i powiedziała coś, co zupełnie ją przeraziło. Mama dziecka historią podzieliła się na blogu.

Mama wybrała się na zakupy w towarzystwie kilkuletniego syna. Kiedy odmówiła chłopcu zakupu cukierków, ten wpadł w szal. Wtedy do płaczącego dziecka i jego mamy podeszła starsza kobieta. Powiedziała coś, co zupełnie zdruzgotało mamę chłopca. Swoją historię opisała w sieci.

Mama opisała w sieci historię ze sklepu

Magdalena Kogut-Wałęcka to autorka bloga Szczęśliva, która niedawno podzieliła się z internautami historią, jaka spotkała ją i jej syna w jednym z lokalnych sklepów. Kiedy kobieta odmówiła kilkulatkowi zakupu słodyczy, ten bardzo się zdenerwował i wpadł w histerię. Chłopiec zaczął płakać, tupać oraz w inny sposób okazywać swoje niezadowolenie, jednak mama w spokoju czekała, aż jej dziecko zapanuje nad swoimi emocjami. Uczyła go, jak sobie radzić w takich sytuacjach i widziała, że kilkulatek bardzo stara się opanować swój nagły gniew.

Nagle do dziecka i mamy podeszła starsza klientka ze sklepu, która przez chwile obserwowała całą sytuację z boku. Kobieta postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem wychowawczym, a jej słowa sprawiły, że to w młodej mamie zagotowały się emocje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Staruszka poleciła Magdalenie, by dała chłopcu kilka klapsów, co według niej miało go uspokoić. Zszokowana kobieta nie mogła uwierzyć w to, że obca osoba namawia ją do uderzenia dziecka. Starsza pani stwierdziła, że takie rozwiązanie z powodzeniem stosowała w trakcie wychowywania swojego syna. Dodatkowo po chwili zwróciła się do samego dziecka. Wtedy szala goryczy się przelała.

Mama była wstrząśnięta zachowaniem starszej klientki

Staruszka zapytała dziecko czy jest chłopcem czy dziewczynką, bo nie jest w stanie rozpoznać, ponieważ kilkulatek miał dłuższe włosy od swoich rówieśników. Jednocześnie dodała, że jeśli jest dziewczynką, to takie zachowanie mu nie przystoi. Kiedy syn kobiety odpowiedział jej, że jest chłopcem, starsza klientka ze zdziwieniem stwierdziła, że według niej jednak wygląda zupełnie jak dziewczynka.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości, nie żyje wielka gwiazda. Zmarła we śnie, miała dopiero 38 lat

2. Niedobór żelaza w organizmie jest bardzo niebezpieczny. Jakie są jego objawy?

Magdalena Kogut-Wałęcka byłą wstrząśnięta zachowaniem "życzliwej" pani. Kobieta opisała swoją historię w internecie, a pod jej wpisem pojawiło się wiele komentarzy, zarówno oburzonych, jak i popierających zachowanie staruszki oraz jej metody wychowawcze.

- Nie sądziłam, że ta opowieść odbije się tak szerokim echem. [...] Temat tego, jak reagować, gdy dzieci przeżywają trudne chwile, i tego, jak reagować, gdy dostajemy rady od obcych ludzi, o które nie prosiliśmy, to rzeczy, które przewijają się w tej internetowej dyskusji. I widzę, że ludzie podzielili się na dwa obozy. Jeden to ci, którzy najczęściej sami mają dzieci, też mają na swoim koncie takie doświadczenia i też starają się jakoś reagować, zarówno na trudne zachowania maluchów, jak i na takie komentarze, jak ten o dawaniu klapsów. A drugi obóz to ten, który, mocno upraszczając, twierdzi, że rozwydrzone "bachory" i ich "madki" powinny zniknąć z przestrzeni publicznej, a przynajmniej, że dobrze wychowane dziecko to takie, które wykonuje polecenia i siedzi cicho - skomentowała swój wpis autorka bloga Szczęśliva w rozmowie z WP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważne ogłoszenie dla wszystkich, którzy jutro chcą zrobić zakupy w Lidlu, Biedronce, Dino, Auchan i innych sklepach. Nie wszyscy mieli świadomość
  2. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  3. Zobaczyła cenę chleba i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Pobił truskawki i bób na głowę, astronomiczna kwota
  4. Internautka zaatakowała Rozenek i jej synka. Gwiazda TVN dwoma słowami wbiła ją w ziemię
  5. Chłopiec został pobity w szkole, zapadł w śpiączkę. Gdy otworzył oczy, wyszeptał zaledwie dwa słowa
  6. 5 oznak, że on cię nie kocha. Psycholog zdradził, kiedy związek jest nie do odratowania

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News