Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach Źródło: Facebook

Mama postanowiła zabrać swoje pociechy do kina. Dla jednego z jej dzieci była to pierwsza taka wyprawa. Kobieta postanowiła zrobić zdjęcie, które upamiętni ważną dla niej chwilę. Gdy później przeglądała fotografie, nie mogła powstrzymać okrzyku zdumienia.

Mama na zdjęciu, które zrobiła z dziećmi w kinie, zobaczyła coś, czego nikt nie chciałby ujrzeć – czy to rodzic, czy jakikolwiek inny kinoman. 35-letnia Emma Johnson podzieliła się strasznym odkryciem z internautami. Miała nie lada problem z tym, żeby wytłumaczyć dzieciom, kim jest dziwna postać, która siedziała kilka rzędów za nimi.

Mama nie sądziła, że zdjęcie dostarczy jej takich emocji

Emma Johnson z Liverpoolu postanowiła zabrać trójkę swoich pociech do kina. Dla młodej mamy była to nie lada wyprawa. Ośmioletnia Ava i sześcioletni George swoje pierwsze odwiedziny w kinie mieli już za sobą, ale dla ośmiomiesięcznego Harpera był to pierwszy raz. Kobieta cieszyła się, że wreszcie wszystkie jej dzieci są w wieku, w którym może je ze sobą gdzieś zabrać i nie musi każdego wieczoru spędzać z nimi w domu. Postanowiła uwiecznić ten moment na zdjęciu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy kilka dni później kobieta zaczęła przeglądać zdjęcia w telefonie, krew zastygła jej w żyłach. Nie mogła uwierzyć własnym oczom. Przyglądała się fotografii kilka razy, powiększając ją, w nadziei, że pewien jej szczegół okaże się szczęśliwie jedynie grą światła. jednak po kilku minutach nie miała już wątpliwości – to, co zobaczyła, było prawdziwe.

Kilka rzędów za młodymi kinomanami czaiła się przerażająca postać

Emma Johnson postanowiła podzielić się swoim odkryciem z internautami w nadziei, że ktoś rozwiąże straszną zagadkę. Nikt jednak nie znalazł satysfakcjonującej odpowiedzi na pytanie, czym właściwie może być niepokojąca zakapturzona postać, którą widać kilka rzędów za rodziną, a dokładnie w lewym górnym rogu fotografii.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Jej dzieci również wyraziły zainteresowanie przerażającą istotą. Aby je uspokoić, kobieta musiała wymyślić przekonujące kłamstwo. Powiedziała im, że to chwyt marketingowy, który ma reklamować film o młodych pogromcach duchów. To wytłumaczenie jednak jej nie uspokoiło i dalej szuka odpowiedzi w internecie. Jak do tej pory, nikt nie znalazł wyjaśnienia – zwłaszcza, że Emma Johnson utrzymuje, że fotografia w żaden sposób nie została obrobiona graficznie.

Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. 7 tys. już wyleciało na bruk, a to początek. Ciebie też mogą ZWOLNIĆ
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Dotknęła go najpotworniejsza tragedia, jaka może spotkać ojca. Podjął decyzję życia, gdy żona zaczęła odchodzić od zmysłów
  4. Czy makaron tuczy? Tylko, jeśli popełnisz ten podstawowy błąd
  5. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O diagnozie nieuleczalnej choroby Karolina Szostak dowiedziała się późno

źródło: gazeta

Następny artykuł