Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku
dermTV.com
Irmina Jach - 27 Września 2020

Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. U lekarza usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców

Mama była bardzo zmartwiona stanem fizycznym i psychicznym swojej córki. Dziewczynka od pewnego czasu czuła się coraz gorzej, a jej nastrój ulegał gwałtownej zmianie w niezwykle krótkim czasie. Później opiekunka dziecka zauważyły, że na szyi pociechy pojawiły się ciemne kręgi, które na pierwszy rzut oka przypominały brud. Niestety, prawda okazała się być zgoła inna.

Mama postanowiła niezwłocznie zabrać córkę do lekarza. Podejrzewała, ze nietypowy objaw może mieć genezę w groźnej chorobie. Diagnoza nie pozostawiała żadnych wątpliwości. Potwierdziły się jej najgorsze objawy. Konieczne było wdrożenie leczenia, które miało na celu ustabilizowanie stanu zdrowia dziewczynki.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Mama zauważyła ciemne kręgi na karku swojej córki

Czternastolatka od pewnego czasu skarżyła się na uporczywe dolegliwości zdrowotne. Ciągle była zmęczona, skarżyła się na bóle głowy, jej nastrój zmieniał się bardzo szybko i ogromnie chciało jej się pić. Początkowo mama podejrzewała, że przyczyną tego stanu są męczące zajęcia szkolne. Dopiero ślady, które pojawiły się na szyi córki, wzbudziły w niej poważne wątpliwości. Mimo starań, nie udało jej się zmyć ciemnych kręgów. W końcu wybrała się z nią do lekarza - miała nadzieję, że poradzi coś między innymi na samopoczucie nastolatki. Diagnoza ją zszokowała. Okazało się, że dziewczynka cierpi na rogowacenie ciemne, które jest objawem nieuleczalnej choroby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Ciemne kręgi wskazują na to, że organizm zmaga się z konsekwencjami zbyt wysokiego poziomu insuliny. Wysoki poziom hormonu w organizmie zaburza pracę skóry, przez co produkuje dodatkowy pigment. To bardzo charakterystyczny objaw cukrzycy typu 2. Może wystąpić także przy schorzeniach takich jak: zaburzenia endokrynologiczne, otyłość i niektóre rodzaje nowotworów, na przykład raka żołądka. Nastolatka do końca życia będzie zmuszona do przyjmowania leków i codziennego mierzenia poziomu cukru.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN przekazał pilne wiadomości. Zablokowana droga, policja i śmigłowiec, porażający widok na ekspersówce

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

- Chcę, aby inni rodzice wiedzieli, że może się to zdarzyć ich dzieciom, nawet jeśli nie mają cukrzycy i nawet jeśli nikt w ich rodzinie jej nie miał. Musisz zwracać uwagę na jedzenie, które podajesz swoim dzieciom. Musisz kontrolować to, co jedzą, ponieważ ma to długofalowy wpływ na zdrowie - apelowała później mama dziewczynki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ostra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymała
  2. Niemieccy dziennikarze zmiażdżyli Roberta Lewandowskiego. Ostra krytyka wobec Polaka
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: TOK FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News