Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii

Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii Źródło: unsplash.com/Jeremy Wong Weddings

Mama była szczęśliwa, że jej syn ożenił się z ukochaną. Radość niestety szybko została zastąpiona przez szok i łzy, gdy zobaczyła, jak jej ukochane dziecko kona. Zaraz po uroczystości doszło do przerażającej tragedii.

z pewnością była dumna, że jej ukochany syn został połączony węzłem małżeńskim ze swoją ukochaną. Para od dawna darzyła się głębokim uczuciem, mieli wspólne plany i marzenia. Ślub miał być spełnieniem jednego z nich. Nikt nie mógł przypuszczać, że szczęście nie potrwa długo, a zaraz po ceremonii młoda para umrze na oczach bliskich.

Ślub miał być początkiem wspólnego życia

Harley Morgan i Rhiannon Boudreaux zdecydowali się pobrać w bardzo młodym wieku - on miał 19, a ona 20 lat. Para poznała się w liceum i od tamtej pory byli praktycznie nierozłączni. Świetnie się dogadywali, uwielbiali spędzać ze sobą czas, a łączące ich uczucie było wyjątkowo silne. Zadecydowali, że nie będą dłużej czekać i 23 sierpnia tego roku wzięli ślub cywilny. 20 grudnia mieli powiedzieć sobie "tak" po raz kolejny, tym razem przed ołtarzem.

Gdy młoda para wyszła z urzędu, wsiadła do samochodu i rozpoczęła podróż. Włączali się do ruchu na autostradzie nr 87. i właśnie wtedy doszło do okropnej tragedii. W pojazd nowożeńców uderzył rozpędzony pick-up. Wszystko widzieli bliscy poszkodowanych, którzy przez cały czas jechali za nimi. Był wśród nich nawet sędzia pokoju, który przed chwilą ich połączył. Wszyscy natychmiast rzucili się, by pomóc Harleyowi i Rhiannon, ale nie mogli nic zrobić. Obrażenia zakochanych były zbyt poważne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mama patrzyła na śmierć swojego dziecka 

Wśród świadków wypadku była także mama pana młodego, która dokładnie widziała moment zdarzenia. Obserwowała bezradnie, jak jej syn umiera w najszczęśliwszym dniu swojego życia. Kobieta okropnie przeżyła tragedię nowożeńców, którzy byli połączeni sakramentem zaledwie przez kilka chwil. Postanowiła zaapelować do innych rodziców.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

- Jeśli masz dzieci, idź do domu i przytul je, bo ja już nie mam mojego dziecka. Nie mam jedynej rzeczy w życiu, która mnie uszczęśliwiała. Kochaj swoją rodzinę, nawet jeśli doprowadza cię do szału, napraw to. Nie zasypiaj zły, bo nie wiesz, jak szybko możesz stracić najbliższą osobę - radzi pogrążona w żałobie mama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg 
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. IMGW podnosi stopień alarmu pogodowego. Aż 14 województw objętych zagrożeniami
  5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News