Wszystko na oczach dzieci, policja wcale nie reagowała. Tragedia na północy Polski, poznaliśmy piorunujące fakty

Wszystko na oczach dzieci, policja wcale nie reagowała. Tragedia na północy Polski, poznaliśmy piorunujące fakty Źródło: Facebook.com

Mama trójki dzieci została bestialsko zamordowana na oczach swoich dzieci. Do tragedii doszło 17 czerwca na północy Polski. Jak się okazuje, policja wiedziała o tym, że mąż jest agresywny. Wcześniej miał zrzucić kobietę ze schodów. Do zbrodni nie doszłoby, gdyby władze zareagowały odpowiednio.

Mama trójki dzieci została zamordowana przez swojego agresywnego męża. Jak się okazuje, dokonał on zbrodni na oczach 4-letniego Dawida i 6-letniej Laury. Rozwścieczony mężczyzna rzucił się na kobietę z siekierą. Trafiła ona do szpitala, niestety kilka dni później zmarła. Na jaw wychodzą natomiast piorunujące fakty w sprawie zbrodni. Ta tragedia mogła w ogóle nie mieć miejsca.

Mama trójki dzieci została zamordowana na ich oczach. Na jaw wychodzą piorunujące fakty

Do strasznej zbrodni nigdy by nie doszło, gdyby władze zareagowały odpowiednio. Jak się okazuje, 25 maja Paweł S. zepchnął kobietę ze schodów. Pani Katarzyna zgłosiła to na policję. Męża zatrzymano, niestety prokuratura uznała, że wypuści agresywnego mężczyznę na wolność. Cztery tygodnie później kobieta została zamordowana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak donosi sierż. sztab. Monika Sadurska w rozmowie z "Faktem", ojciec od stycznia nie mieszkał z rodziną. Do aktów przemocy dochodziło w momentach, gdy mężczyzna przyjeżdżał w odwiedziny do swoich dzieci. Policja kontrolowała na bieżąco sytuację w rodzinie, ponieważ już niejednokrotnie dochodziło tam do nieprawidłowości. Tym bardziej dziwi sprawa, że mężczyzna został wypuszczony przez prokuraturę.

- Nie było podstaw do aresztu. Nie w każdej sprawie stosuje się areszt, ale wtedy, gdy są przesłanki, które są wprost określone w Kodeksie Karnym. My tych spraw nie łączymy, przynajmniej na tym etapie śledztwa. Podejrzany odmówił złożenia wyjaśnień i swojej motywacji nie podał [...]. Zastosowano wobec niego środki nieizolacyjne, m.in. zakaz zbliżania się i zakaz kontaktu - powiedziała Magdalena Gadoś, szefowa Prokuratury Rejonowej w Słupsku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Krzysztof Domaradzki

2. Pierwsze objawy raka żołądka. Wiele osób je lekceważy, a potem jest już za późno

17 czerwca mężczyzna rzucił się na kobietę z siekierą. Prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków. Obecnie Paweł S. przebywa w areszcie w szpitalu psychiatrycznym w Szczecinie. Kobieta trafiła do szpitala, niestety po pięciu dniach zmarła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Każdy może dzisiaj zrobić sobie niezapomniany sobotni wieczór za monetę 5 zł. Biedronka ogłasza, wszyscy klienci są zachwyceni
  2. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  3. Na ciele babci pojawiły się siniaki. Gdy rodzina obejrzała nagranie z ukrytej w domu kamery, natychmiast zadzwonili na policję
  4. GIS zamyka popularne kąpielisko, na pewno nie ostatnie. Zła wiadomość dla Polaków nad morzem
  5. Zapytali Ministerstwo Zdrowia, ilu Polaków naprawdę zakaziło się koronawirusem. Odpowiedź zwala z nóg
  6. Gwiazda ”M jak miłość” jest nieuleczalnie chora. „Jest mi ciężko, trzęsę się. Mogę mieć tylko remisję”

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News