Uwielbiana wokalistka drży z niepokoju o swoje dziecko. Nie chce, żeby musiało cierpieć

Uwielbiana wokalistka drży z niepokoju o swoje dziecko. Nie chce, żeby musiało cierpieć Źródło: Instagram/Patrycja Markowska

Jak każda mama, znana wokalistka bardzo dba o swoje dziecko. Niestety, ostatnio ma sporo poważnych powodów do zmartwień. Przyznała to w ostatnim wywiadzie.

Jako mama, polska wokalistka ma sporo obowiązków. Sama przyznaje, że świetnie wychował ją ojciec, który również jest znanym muzykiem. Zamierzała słuchać jego wskazówek w kwestii wychowania dzieci, ale ostatnia sytuacja jej syna jest niepokojąca.

Znana wokalistka martwi się o swojego syna

Patrycja Markowska ma syna ze swoim partnerem - aktorem, Jackiem Kopczyńskim. Filip Krystian ma już 11 lat i niedługo wejdzie w wiek buntu, więc rodzice muszą bacznie na niego uważać. Wokalistka już ma tego przedsmak, nastolatek zaczyna zadawać pytania, które poważnie niepokoją Patrycję.

Okazuje się, że 11-latek jest wielkim fanem programów typu talent show, które regularnie ogląda. Poznając show-biznes z telewizji, zaczyna coraz bardziej interesować się tym tematem. Niedawno oświadczył swojej mamie, że zamierza zostać raperem. Jego mama, która zna świat celebrytów od środka, ma jednak spore obawy. Poza tym doskonale pamięta cenną lekcję od swojego ojca.

Jako mama wie, co najlepsze dla jej syna. Bierze przykład z ojca

- To jest czas na rówieśników i szkołę, poznawanie siebie i życia. Nie wiem, czemu służy taki szybki debiut. Pewnie są wyjątki, ale 90 procent przypadków to są nieszczęśliwi ludzie w dorosłym życiu - mówiła Patrycja Markowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podobnie zrobił jej ojciec, wokalista Perfectu, Grzegorz Markowski. Nie pozwalał swojej córce zaczynać zbyt wcześnie muzycznej kariery, zabiegając, aby skupiła się na nauce. Jak sama twierdzi, teraz w pełni rozumie decyzję swojego taty i jest mu za to wdzięczna.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

- "Możesz nagrać pierwszą płytę, gdy skończysz studia". Bardzo się z tego dzisiaj cieszę [...] Trzeba być dojrzałym i, jak za wcześnie czegoś spróbujesz, to jest to bardzo zgubne - przytoczyła rozmowę ze swoim tatą, Patrycja Markowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Listonosz porzuci przesyłkę, ale zapłacisz ty. A grozi Ci nawet sąd
  4. Był gwiazdorem "Big Brothera", teraz jest jasnowidzem. Jego wizja dla wszystkich Polaków jest przerażająca
  5. Po 500 plus czas na 500 minus. Multum Polaków straci swoje pieniądze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News