Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż Źródło: .

Mama nie mogła uwierzyć, że to spotyka właśnie ją. Zapamięta tę Wigilię raz na zawsze - radosny okres już do końca życia będzie jej się kojarzyć ze stratą całej, ukochanej rodziny. Nie mogła im nawet pomóc.

Mama mogła tylko patrzeć, jak życie uchodzi z jej córki, syna i męża. Znajdując się w dużej odległości od nich była bezbronna, nie mogła rzucić się na ratunek, ponieważ sama mogłaby to przypłacić życiem.

Mama widziała, jak jej dzieci i mąż znikają pod wodą

Rodzina pochodząca z Wielkiej Brytanii nie chciała spędzać świąt w domu. Zdecydowali się na wyjazd w nieco cieplejsze miejsce - Costa del Sol w Hiszpanii było idealnym rozwiązaniem. Mama, 52-letni mąż i dwoje jej dzieci, 9-latka i 16-latek spakowali się i polecieli na świąteczny wypoczynek. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że Wigilia będzie ostatnim dniem ich życia.

Rodzina udała się na basen w Club La Costa World w pobliżu miejscowości Fuengirol. Podczas pływania 9-letnia dziewczynka zaczęła tonąć, dlatego na pomoc ruszył jej 16-letni brat. Wskoczył do basenu i próbował ją wyciągnąć. Ojciec widząc, że dzieci sobie nie radzą i znajdują się w coraz większym niebezpieczeństwie, również wskoczył do wody. Cała trójka utonęła, a mama obserwowała wszystko z brzegu. Krzyczała i błagała o pomoc.

Śledczy podejrzewają, dlaczego rodzina utonęła w hotelowym basenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pracownicy hotelu słyszeli krzyki i próbowali wykonać resuscytację, ale nie mogli im pomóc. Przybyli na miejsce lekarze stwierdzili zgon trzech osób - relacjonował z miejsca zdarzenia dziennikarz BBC, Fernando Torres.

Kobiecie, która przed chwilą straciła całą swoją rodzinę, została udzielona pomoc psychologiczna.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda świata muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Ciała ojca i dwójki dzieci zostały przewiezione do Instytutu Medycyny Sądowej w Maladze. Kiedy tylko będą znane wyniki sekcji zwłok, śledczy będą mogli dokładnie zbadać, co stało się na basenie. W tym momencie nieoficjalną przyczyną śmierci jest wciągnięcie rodziny przez pompę basenową. Mogło dojść do elektrycznej lub mechanicznej usterki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Ani chwili wytchnienia, w 2 dni pojawiły się kolejne kolędy Godlewskiej. Komentarz "artystki" jest bezcenny tak jak jej stroje
  4. Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News