Mama z przyjacielem zmasakrowała 8-miesięczną córeczkę. Leżała w kałuży krwi, kiedy pielęgniarka ją zobaczyła, zemdlała z przerażenia

Mama z przyjacielem zmasakrowała 8-miesięczną córeczkę. Leżała w kałuży krwi, kiedy pielęgniarka ją zobaczyła, zemdlała z przerażenia Źródło: .

Mama wraz ze swoim bliskim przyjacielem doprowadziła do rodzinnej tragedii. Ucierpiało 8-miesięczne dziecko, którego rany są po prostu przerażające. Kiedy w mieszkaniu zjawiła się lekarka pogotowia, aby pomóc dziewczynce, zemdlała. Widok był zbyt drastyczny.

Mama tak mocno zmasakrowała ciałko swojej 8-miesięcznej córki, że osoby, które zobaczyły miejsce zbrodni albo mdlały, albo wymiotowały. Służby obiecały sobie, że będą dążyć do odpowiedniego ukarania wyrodnych dorosłych.

Mama nie przejmowała się niczym i piła alkohol przy zwłokach dziecka

Dokładnie rok temu życie straciła 8-miesięczna dziewczynka. Przez całe 12 miesięcy były zbierane dowody przeciw matce i jej przyjacielowi oraz odbywały się rozprawy sądowe. W końcu zapadł wyrok, który usatysfakcjonował tylko część społeczeństwa. Kiedy ludzie dowiedzieli się o cierpieniach, jakie dziecko przeszło przed śmiercią, pojawiły się głosy, że sprawiedliwa może być w tym przypadku jedynie kara śmierci.

We wsi Łuniniec na Białorusi doszło do rodzinnej tragedii. Kiedy 28-letni Leonid, mąż Natalii K. wrócił do domu, na podłodze zastał jedynie ogromną plamę krwi. Jego 8-miesięczna córka nie żyła, a matka dziewczynki wraz z 47-letnim przyjacielem rodziny, Viktorem, jak gdyby nigdy nic piła alkohol. We wschodnich mediach krążą informacje, że niespełna roczne dziecko miało dziesiątki ran kłutych i odciętą głowę.

Mężczyzna usłyszał wyrok śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śledczy ustalili, że dziecko zmarło od ran zadanych kuchennym nożem. Oprócz tego przed samą śmiercią zostało dotkliwie pobite. Podobno Natalię i Viktora zdenerwował płacz dziewczynki, dlatego wykazali się tak ogromną agresją - za wszelką cenę chcieli uciszyć dziecko. Po wezwaniu do domu policji oraz karetki pogotowia, lekarka na widok zwłok dziecka zemdlała.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie

2. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz

Ostatecznie po roku dochodzenia 26-letnia mama usłyszała wyrok 25 lat więzienia. To najwyższa możliwa kara dla kobiety. Z kolei jej przyjaciel, Viktor, zginie przez strzał w głowę. W jego przypadku sąd zadecydował o karze śmierci - kobiety nie mogą być skazywane ani na nią, ani na dożywocie. Mieszkańcy Łunińca byli zbulwersowani. Ich zdaniem wyrodna matka również powinna umrzeć w taki sposób, ponieważ świadomie znęcała się nad córką. W tym roku to już trzeci wyrok śmierci na Białorusi. To jedyny kraj w Europie, w którym wykonuje się takie zasądzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz meble jeszcze z PRL? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mogą być warte FORTUNĘ
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Wszyscy rozsmakują się w kotletach schabowych z niespodziewanym dodatkiem. Mała rzecz, a tworzy najsmaczniejsze danie
  4. Ważne ostrzeżenie na Wszystkich Świętych. Wielu Polaków nie będzie zadowolonych
  5. Mama z przyjacielem zmasakrowała 8-miesięczną córeczkę. Leżała w kałuży krwi, kiedy pielęgniarka ją zobaczyła, zemdlała z przerażenia

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News