Od 8 lat mieszka z chorym synem w stodole. Za toaletę służy wiaderko, a po wodę muszą iść 4 km, porażające szczegóły

Od 8 lat mieszka z chorym synem w stodole. Za toaletę służy wiaderko, a po wodę muszą iść 4 km, porażające szczegóły Źródło: Uwaga! TVN

Mama mieszka z chorym synem w skandalicznych warunkach. Kobieta jest załamana, nie ma pojęcia jak długo jeszcze wytrzymają. Dziennikarz ujawnili przerażające szczegóły.

Mama od 8 lat mieszka z synem w skandalicznych warunkach. Kobieta nie wie jak długo jeszcze wytrzymają - dom jest w opłakanym stanie, może runąć im na głowę w każdej chwili. Dziennikarze ujawnili porażające szczegóły życia pani Cecylii i jej chorego syna, Stanisława. Włosy stają dęba na widok ruin, w których muszą mieszkać.

Mama żyje z chorym synem w okropnych warunkach

Pani Cecylia mieszka wraz z synem w ruinach, które pozostały po jej domu rodzinnym. Śpią w ocalałej izbie, na materacach położonych bezpośrednio na betonowej posadzce. Dom w każdej chwili może runąć im na głowę.

– Nie jestem człowiekiem, jestem zwierzęciem. Mieszkam w stajni. Jest XXI wiek, a ja żyję w epoce kamienia łupanego i jest mi przykro – mówi zrozpaczona pani Cecylia.

Dziennikarze "Uwaga! TVN" ujawnili przerażające szczegóły dotyczące warunków, w jakich zmuszona jest żyć kobieta wraz z chorym na schizofrenię paranoidalną synem. W domu nie ma ani prądu, ani ogrzewania. Kiedy temperatura spada, by przetrwać noc owijają się folią termiczną. Nie ma bieżącej wody, a za toaletę służy im wiaderko.

Pani Cecylia wyznała dziennikarzom, że nigdy nie miała łatwego życia. Jej mąż był alkoholikiem, bił ją i ich dzieci. Po rozwodzie z mężczyzną, kobieta zamieszkała sama z czwórką potomków. W końcu podjęła pracę jako salowa w szpitalu, było jej jednak bardzo ciężko utrzymać całą rodzinę.

– Był taki moment, że nic nie miałam. Szłam chodnikiem, a tam leżał ogórek. Komuś spadł. Ja ten ogórek podniosłam. Przyniosłam go do domu, podzieliłam między dzieci i to zjedliśmy – mówi ze łzami w oczach pani Cecylia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama chorego mężczyzny jest zdana na siebie

Kobieta nie może liczyć na pomoc innych dzieci. Obawiają się choroby brata, który ma silne napady lęku i potrafi być agresywny. Nie pomaga również opieka społeczna: matka z synem są zdani całkowicie na siebie. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzcianie stwierdził, że to pani Cecylia nie chce pomocy.

– Byliśmy w miejscu zamieszkania tej pani kilka lat temu, ale nie wpuściła nas do domu. Rozmawiała z pracownikami przed domem. Pani Cecylia odmówiła współpracy z pracownikami socjalnymi – mówi Elżbieta Burkiewicz, kierownik GOPS w Trzcianie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

– Stanęły tu na schodach i nawet nie spytały, czy mogą wejść do środka. Nie spytały o to, w jakich warunkach Stasio mieszka. Pokazałam ręką za ścianę, żeby pani zobaczyła, jak syn mieszka. Powiedziałam: Widzi pani, że ja mieszkam w chlewie. Panie zabrały się i poszły. Kazały mi tylko podpisać dokumenty, czego im odmówiłam – tłumaczy pani Cecylia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News