Pod drzwiami znaleźli noworodka. Kiedy przeczytali list od jego matki, serca pękły im na pół

Pod drzwiami znaleźli noworodka. Kiedy przeczytali list od jego matki, serca pękły im na pół Źródło: Unsplash - Fe Ngo

Mama zawsze stara się o to, by jej dziecko miało zapewniono wspaniałe warunki do rozwoju. Czasami musi w tym celu uciec się do okropnych czynów, byle tylko udało się zapewnić maluchowi odpowiednie warunki do życia. Pewna kobieta zdecydowała się na ostateczny krok. Porzuciła swoje dziecko, a powody decyzji pozostawiła w liście, którego treść kruszy serca.

Mama postanowiła zostawić swoje dziecko innej rodzinie. Za taki czyn z pewnością wiele osób mogłoby ją skrytykować, jednak po poznaniu jej historii okazuje się, że miała podstawy do tego, by sądzić, że w ten sposób może zapewnić własnej pociesze lepsze warunki do życia. Tego typu krok dla wielu jest smutną ostatecznością i musi kosztować mnóstwo odwagi.

Co ciekawe, młoda mama zostawiła również list, w którym wyjaśniła przyczyny pojawienia się noworodka pod drzwiami. Gdy rodzina przeczytała wiadomość od matki dziecka, pojawiły się wielkie emocje. Wszyscy uznali, że historia jest na tyle ciekawa, że trzeba przekazać ją w internecie, by inni również mogli dowiedzieć się, jak wielką odwagę udowodniła młoda matka.

Mama zostawiła swoje dziecko 

Dziecko zostało znalezione przez kobietę wchodzącą do swojego domu w Orlando w USA. Gdy zobaczyła niemowlę i zapoznała się z treścią listu natychmiast zadzwoniła do szpitala, by upewnić się, że maluszkowi nic nie dolega. Obawiała się najgorszego, niemowlę długo płakało. Bardzo niepokojąco brzmiała treść listu, który znajdował się obok zawiniętego w ręcznik niemowlęcia.

- Urodził się o 17:45 wczoraj w dniu 19 lipca 2019 roku. Na świat przyszedł w łazience. Jego ojciec chciał nas zabić. Błagam ukryjcie go i weźcie do szpitala. Jego ojciec to bardzo niebezpieczny człowiek. Jest mi tak przykro. Próbowałam nakarmić synka i go umyć - przeczytała kobieta ku swojemu wielkiemu przerażeniu.

Mama chciała pomóc niemowlęciu

Kobieta postanowiła opisać swoją niesamowitą historię w internecie. Gdy internauci poznali szczęśliwe zakończenie, dowiadując się, że dziecku nic nie dolegało, wyrażali swój wielki podziw wobec przytomnej reakcji zaskoczonej Amerykanki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzie twierdzili, że rozumieją zachowanie matki, jednak bardzo chcieliby poznać jej dalszą historię. Póki co jednak nie poznaliśmy żadnych nowych informacji na temat tego, co się z nią później stało i czy chciałaby opiekować się swoim dzieckiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 44-letnia piosenkarka JEST W CIĄŻY! Pokazała zaokrąglony brzuch i zszokowała wszystkich!
  2. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł na ciężką chorobę. Był uwielbiany przez miliony
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Trudno się nie popłakać. Rozrywające serce słowa na mszy za Dawidka Żukowskiego
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata
  7. Nadała córce nietypowe imię. 5-latka przechodzi teraz przez piekło, śmieją się z niej nawet dorośli

źródło: Popularne

Następny artykuł