Informacje o mamie Madzi porażają. Ujawniono, co robiła po śmierci córki

Informacje o mamie Madzi porażają. Ujawniono, co robiła po śmierci córki Źródło: .

Mama małej Madzi z Sosnowca to jedna z tych spraw, które pozostaną na zawsze w pamięci Polaków. Nikt nie mógł uwierzyć w całą sprawę, oraz to, że to mama dziewczynki wszystko zaplanowała. Tak wielkie okrucieństwo wobec dziecka nie mieściło się w głowie. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat zachowania Katarzyny W.

Mama zmarłej tragicznie dziewczynki udzieliła wielu wywiadów, wierząc, że zbrodnia ujdzie jej płazem. Tak się jednak nie stało i organy ścigania rozwikłały makabryczną zagadkę śmierci dziewczynki. 

Mama Madzi była jej dawną znajomą

Mama Madzi, Katarzyna W., po raz kolejny pojawia się na językach. To za sprawą zeznań złożonych przed sądem przez Natalię P. Kobiety przyjaźniły się przez bardzo długi okres. Poznały się w 2003 r. Była przyjaciółka wspomina, że mama Madzi była dobrą uczennicą, chociaż w jej domu nie działo się dobrze. Zaobserwowała w niej dużą zmianę w czasie liceum. Ich kontakt urwał się w 2008 roku, jednak kiedy po latach Katarzyna W. trafiła do szpitala psychiatrycznego, Natalia zaczęła odwiedzać ją tam codziennie. W czasie tych odwiedzin często grały w scrabble i jak wspomina Natalia P., bardzo dziwiło ją to, że mama Madzi często używa słów związanych ze śmiercią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zadała jej trudne pytanie

Pani Natalia wspomina, że kiedyś usłyszała od Katarzyny W., że dziecko naprawdę wyślizgnęło jej się z kocyka i uderzyło główką o próg, mówiła to patrząc jej prosto w oczy i była bardzo przekonująca. Jednak nie to jest najbardziej szokujące. Utrzymywała, że śmierć dziecka była wypadkiem, a policja nie ma i nie będzie miała dowodów na to, że było inaczej. Dodatkowo chwaliła się SMS-ami od gazet z prośbą o wywiad oraz proponowanymi stawkami, mówiąc, że teraz jest to 15 tys. złotych, ale ona ciągle podnosi stawki żeby zarobić jeszcze więcej. Na pytanie, jak to jest sprzedawać śmierć własnego dziecka odpowiadała, że musi z czegoś żyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Najnowsze dane dot. liczby zarażonych w Polsce. Informacje ministerstwa zdrowia mocno niepokoją

2. Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego SMS-a. Znamy jego treść

Pierwszy świadek 

Jadwiga J. pierwsza zobaczyła Katarzynę W. Mama Madzi według jej relacji zachowywała się bardzo dziwnie, nerwowo. Według niej intuicja podpowiadała jej, że coś jest nie tak. Świadek powiedziała, że mama dziecka doznała swoistego "olśnienia" dopiero w momencie, kiedy usłyszała syreny policyjne. W relacji dawnej przyjaciółki Natalii P., pojawia się stwierdzenie, że mama Madzi otwarcie mówiła, że nie boi się policji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może być niebezpieczny również dla młodych. 12-latka walczy o swoje życie
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Biedronka masowo wysyła Polakom SMS-y z ważną wiadomością. Potrzebna jest wasza pomoc
  4. Informacje o mamie Madzi porażają. Ujawniono, co robiła po śmierci córki
  5. Nie żyje 14. ofiara koronawirusa. Wiadomo, kim była i w jakim stanie się znajdowała
  6. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News