Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała Źródło: fot. wikipedia.org/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL,EU, CC0

Mama próbowała połączyć główkę swojego dziecka z resztą jego ciałka. Brzmi to tragicznie i przerażająco, lecz właśnie taką makabryczną historię przytoczył pewien sanitariusz.

Pewien sanitariusz opisał w mediach społecznościowych wypadek, do którego został wezwany. Wtedy to właśnie zobaczył, jak mama próbuje połączyć rozczłonkowane ciało swojego synka. Mężczyzna przekazał internautom pilny apel.

To potworne jak wiele osób wciąż decyduje się wsiąść za kierownicę swojego samochodu pod wpływem alkoholu. Sanitariusz w swoim apelu przywołuje jeden z najbardziej tragicznych wypadków, do którego został wezwany. Brały w nim udział dwa samochody, z czego jeden z nich wbił się w barierkę, a drugi uderzył w mur. Niestety było już za późno, aby nieść pomoc.

Pijana mama za kierownicą

Właśnie w jednym z tych aut jechała mama wraz ze swoim małym synkiem. Niestety, kobieta wbrew jakiemukolwiek zdrowemu rozsądkowi oraz przepisom ruchu drogowego, zdecydowała się prowadzić samochód, będąc pod wpływem alkoholu. Niestety w takiej sytuacji o tragedię nie trudno.

Podczas jazdy autem kierowca musi być cały czas skupiony, ponieważ jego nawet najmniejsze rozproszenie może zadecydować o czyimś życiu lub śmierci. Czasami czujność może zostać na moment uśpiona, ale jeżeli prowadzimy będąc pod wpływem alkoholu, ten stan trwa całą drogę i tworzy ogromne niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna opisał sytuację, kiedy przyjechał na miejsce wypadku i zobaczył naprawdę makabryczny widok. Oto klęczała przed nim mama, która w rękach trzymała rozczłonkowane ciało swojego synka. Kobieta usilnie próbowała bezradnie połączyć główkę maleństwa z resztą ciała, ale to nic nie dawało.

Nagle sanitariusz dostał na ręce martwą 7-latkę, która jechała w drugim aucie. Dla niej też już było za późno, ale jej ociec błagał mężczyznę, aby ten ratował jego córeczkę. Tylko w tym jednym wypadku życie straciła dwójka dzieci, a sami dorośli praktycznie nie odnieśli żadnych ran. Wszystko przez jedną, fatalną decyzję.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

 - Na miejscu zakrwawiona kobieta rozpaczliwie składała rozczłonkowane ciałko swojego synka. Ułamek sekundy później mężczyzna rzuca mi na ręce martwe ciało siedmioletniej dziewczynki, błagając, bym ją ratował. W tym wypadku brał udział pijany kierowca i rodzina, która przestała istnieć w jednej chwili. Żaden dorosły nie ucierpiał tylko małe dzieci mające przed sobą całe życie - czytamy.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Zamontował kamery przez podejrzane zachowanie żony. Obejrzał nagranie i natychmiast wezwał policję
  4. Podczas swojego wesela Sylwia poszła zmienić sukienkę. Otworzyła drzwi pokoju i odkryła sekret męża, który zakończył jej małżeństwo
  5. Gwałcił swoją 4-tygodniową córeczkę, połamał jej 45 kości. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Rodzice poszli zidentyfikować ciało syna. Zobaczyli, jak wyglądały jego zwłoki i dotarła do nich straszna prawda

źródło: Topniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News