Mama zostawiała ją opiekunką, która ją molestowała
Instagram/Jessica Landon
Agata Karczewska - 24 Lipca 2019

Kiedyś kochały ją miliony, potem stoczyła się na dno. "Mocz zaczął zjadać jej skórę"

Mama często zostawiała ją z opiekunką, która miała skłonności pedofilskie, co odbiło się na jej dziecięcej psychice. Kiedyś kochały ją miliony, później w związku z tą traumą stoczyła się na samo dno. Oto przerażająca historia uwielbianej celebrytki.

Mama powinna zadbać o bezpieczeństwo dziecka, a ta wstrząsająca historia wskazuje na to wyjątkowo dobitnie. Kochały ją miliony ludzi, a później na skutek traumy z dzieciństwa stoczyła się na samo dno. Doprowadziła się do stanu, w którym mocz zaczął zjadać jej skórę.

Mama zostawiała ją z opiekunką

Mama aktorki i modelki Jessici Landon często zostawiała ją w dzieciństwie z opiekunką, która miała skłonności pedofilskie. Molestowała dziecko, a to traumatyczne wydarzenie odcisnęło ogromne piętno na psychice kobiety, która w związku z tymi strasznymi wydarzeniami sprzed lat nie wytrzymała i stoczyła się na samo dno.

Dawid Żukowski - msza za chłopca.Trudno się nie popłakać. Rozrywające serce słowa na mszy za Dawidka ŻukowskiegoCzytaj dalej

Jessica Landon jako 19 latka przyjechała do Los Angeles i trafiła pod skrzydła imprezowego towarzystwa Hugh Hefnera. Szybko uzależniła się od alkoholu, który okazał się idealnym lekiem na wszelkie złe wspomnienia i pomagał walczyć ze smutkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kogel-mogelW "Koglu-moglu" pokochali go wszyscy. Zmarł w niewyjaśnionych i wstrząsających okolicznościachCzytaj dalej

Wstrząsające słowa modelki

Modelka mimo że odniosła ogromny sukces w branży i kochały ją miliony ludzi z całego świata, nie była w stanie poradzić sobie z demonami z przeszłości.

- Alkohol był magicznym lekarstwem, którego szukałam, jedyną rzeczą, która mogła uwolnić mnie od lęku, paniki i wstydu, które odczuwałem od środka - wyjawiła gazecie "MailOnline".

Landon doprowadziła się do stanu, w którym piła już całą dobę. Usiłowała podjąć rozpaczliwe próby wyjścia z nałogu, ale zwykle kończyły się one na wpadaniu w kilkudniowy alkoholowy ciąg. W wieku 37 lat osiągnęła prawdziwe dno. Za jazdę po pijanemu trafiła na jakiś czas nawet do więzienia, a kiedy z niego wyszła, wylądowała na ulicy i zaczęła wieść życie bezdomnej.

Wyznała, że jakiś dobry człowiek zlitował się nad nią i pozwolił jej spać na swojej podłodze. Leżała tam ponad miesiąc, załatwiając się na siebie i pijąc. Doprowadziła się do tak rozpaczliwego stanu, że kwas zawarty w moczu wgryzł się w jej skórę na biodrach i kości ogonowej, co doprowadziło do rozwoju niebezpiecznego gronkowca. Był to moment przełomowy, przez który zadecydowała o rzuceniu alkoholu. Modelka od 2014 toku jest całkowicie trzeźwa i dzieli się teraz swoimi doświadczeniami, by ostrzegać innych.

Obrazy Pikio

Źródło: Instagram/Jessica Landon

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana youtuberka ma 24 lat i waży MNIEJ niż 40 kg! Jej chudziutkie rączki wyglądają jak cieniutkie wykałaczki. Zdębiejecie na ten widok
  2. 44-letnia piosenkarka JEST W CIĄŻY! Pokazała zaokrąglony brzuch i zszokowała wszystkich!
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata

Jarosław KaczyńskiJarosław Kaczyński chciał to załatwić po cichu. Szokujące fakty ujrzały światło dzienne, ostatnia strona zwala z nógCzytaj dalej

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News