Kiedy to się skończy?! Mama zostawiła w rozgrzanym aucie malutkie dziecko, było o krok od tragedii

Kiedy to się skończy?! Mama zostawiła w rozgrzanym aucie malutkie dziecko, było o krok od tragedii Źródło: screen/youtube/

Mama powinna dbać o bezpieczeństwo własnego dziecka, a nie je narażać. Ta kobieta srogo żałowałaby swojego zachowania, gdyby pomoc przybyła zaledwie kilka minut później. Maleństwo przeżyło potworne katusze.

Kolejna mama zostawiła swoją pociechę w nagrzanym aucie. Co gorsza, w tym przypadku kobieta zdawała się niezbyt przejmować zaistniałą sytuacją, w której naraziła maleńkie dziecko na utratę życia.

Mama zostawiła dziecko w nagrzanym aucie 

Do zdarzenia doszło na parkingu w Saffron Walden w Essex w Wielkiej Brytanii. Zmierzający właśnie do własnego samochodu kierowca, usłyszał nagle cichy płacz dziecka i postanowił szybko to skontrolować. Już kilka chwil później udało mu się odnaleźć 18-miesięcznego chłopca, zamkniętego w nagrzanym aucie. Ponieważ nikogo z rodziców nie było w pobliżu, zdecydował się zawiadomić policję. Jak relacjonuje, do czasu przyjazdu funkcjonariuszy nikt z opiekunów się nie zjawił. 

Na parking przybyła policja, pogotowie i straż pożarna. Dziecko było coraz bardziej przerażone, a funkcjonariusze wiedzieli, że nie mają czasu do stracenia, bowiem temperatura na zewnątrz wynosiła 25 stopni, natomiast w środku pojazdu mogła wynosić nawet o 10-15 stopni więcej. Strażacy postanowili wybić szybę i uwolnić maleństwo. Jak możemy się dowiedzieć, akcja ratunkowa trwała dłuższą chwilę, natomiast przez cały ten czas właściciel pojazdu i przede wszystkim opiekun dziecka nie zjawił się na miejscu. Jak wynikało z bileciku parkometru, chłopiec przebywał w zamknięciu około godzinę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Matka dziecka wróciła. Nie była jednak sama

Dopiero kilka minut po wyciągnięciu dziecka z auta zjawiła się matka, jednak nikt początkowo nie zakładał, że to rzeczywiście ona. Kobieta trzymała bowiem za rękach inne dziecko, starsze od tego uwięzionego w pojeździe. Po chwili udało się potwierdzić, że to właśnie ona jest mamą poszkodowanego chłopca, jednak nikt nie był wstanie uwierzyć, że jedną pociechę zostawiła ze sobą, a drugą naraziła na takie niebezpieczeństwo. Co więcej, mimo stanowczej reprymendy ze strony policji, kobieta zdawała się zupełnie nie przejmować całą sytuacją. Funkcjonariusze nie mają wątpliwości, że przeciwko Brytyjce zostanie wszczęte postępowanie.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Nowotwór zniszczył wygląd 11-latka. Odbiera mowę, jak był wyszydzany w szkolę, dał wszystkim nauczkę
  4. Myśleliście, że czerwone włosy to kicz? Wiśniewski zrobił sobie taką fryzurę, że oczy wam wyjdą z orbit (FOTO)
  5. Nieziemska emerytura. Skromna gwiazda "Świata według Kiepskich" wbiła Rodowicz w ziemię
  6. Dzieci Roberta Janowskiego zapamiętają te słowa do końca życia. Najpiękniejsze możliwe ojcowskie wyznanie muzyka
  7. Znajomi Jakuba A. przerywają milczenie. Opowiedzieli jaki był prywatnie

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News