Ukryła dyktafon w plecaku syna. Straszne, przez nagrane nauczycielki chciało jej się wrzeszczeć i płakać

Ukryła dyktafon w plecaku syna. Straszne, przez nagrane nauczycielki chciało jej się wrzeszczeć i płakać Źródło: Pixabay/photochur

Mama ukryła dyktafon w plecaku swojego synka, gdyż była zaniepokojona jego zachowaniem. Kiedy chłopiec po raz kolejny wrócił ze szkoły w fatalnym stanie, kobieta postanowiła natychmiast odsłuchać nagranie. Kiedy usłyszała słowa wypowiedziane przez nauczycielki, była wściekła i nie mogła powstrzymać łez.

Mama była przerażona, kiedy jej mały synek przychodził ze szkoły w coraz gorszym stanie. Postanowiła skontrolować co dzieje się na zajęciach, w których uczestniczy chłopiec. Gdy poznała prawdę, nie mogła się uspokoić. Nauczycielki jej dziecka zachowywały się w skandaliczny sposób. 

Mama chciała pomóc swojemu dziecku

12-letni syn kobiety choruje na autyzm, dlatego też wymaga stałej opieki. Mama zapisała swoje dziecko do szkoły, która miała zwrócić szczególną uwagę na chorego synka i liczyła na wsparcie ze strony nauczycieli. Niestety okazało się, że zamiast pomóc, jego stan pogarszał się z każdym dniem, ponieważ w szkole działy się tragiczne rzeczy. 

Szkoła nie chciała pomóc kobiecie

Zachowanie chłopca od pewnego czasu bardzo się zmieniło. 12-latek chorujący na autyzm zaczął być agresywny, drażliwy, a nawet moczył się w nocy. Kobieta postanowiła wybrać się do szkoły, do której na co dzień uczęszczało jej dziecko. Niestety dyrekcja placówki zbyła zaniepokojoną mamę, która nie otrzymała informacji jakie jest źródło tego problemu. Dopiero nagranie z umieszczonego w plecaku dyktafonu ujawniło przerażającą prawdę. Okazało się, że nauczycielki, które miały pomóc dziecku walczyć z poważną chorobą, przyczyniły się do jej dalszego rozwoju. Dialogi, które kobieta usłyszała na nagraniu są wręcz karygodne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dlaczego niczego nie napisałeś? Właśnie dlatego nie możesz siedzieć z innymi dziećmi. Masz po prostu napisać to słowo. Czego tu nie rozumieć? [...] Ciekawe co by z nim zrobili w j***nej szkole publicznej. Nie przetrwałby tam nawet minuty - mówiła nauczycielka do dziecka chorującego na autyzm. 

Te słowa mocno uderzyły dorosłą kobietę, która nie mogła sobie wyobrazić, co w takiej sytuacji czuł jej syn. Chłopiec nie potrafił wypowiedzieć nawet jednego zdania po tym, kiedy kobieta zaczęła go atakować w tak brutalny sposób. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

- Chciało mi się płakać i wrzeszczeć. To było tak straszne, że postanowiłam zrobić co w mojej mocy, aby to ukrócić. Pomyślałam, że posyłałam tam moje dziecko każdego dnia, a przecież nie mam pojęcia, co działo się wcześniej - powiedziała zdruzgotana mama chłopca w rozmowie z WBRZ Channel. Kobieta natychmiast zabrała dziecko do innej placówki, w której 12-latek wspaniale się rozwija, a wszystkie problemy odeszły w zapomnienie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News