Urodziła zatrważającą liczbę dzieci, złapiecie się za głowę. Kilka miesięcy po ostatnim porodzie wypowiedziała szokujące słowa

Urodziła zatrważającą liczbę dzieci, złapiecie się za głowę. Kilka miesięcy po ostatnim porodzie wypowiedziała szokujące słowa Źródło: Instagram/theradfordfamily

Ta mama wie o macierzyństwie naprawdę dużo. Kobieta urodziła ogromną liczbę dzieci - jej rodzina jest naprawdę liczna. Po ostatnim porodzie zaskoczyła wszystkich naprawdę mocnymi słowami.

Wydawałoby się, że mama takiej liczby dzieci może mieć dość. Ta jednak wciąż zachodziła w ciąże i rodziła kolejną pociechę. Gdy urodziła się następna, rodzicielka złożyła ważną deklarację. Problem w tym, że jej prawdziwość została szybko zweryfikowana.

Mama po urodzeniu kolejnego dziecka podjęła zaskakującą decyzję

44-letnia Sue Radford to mama aż 21 dzieci. Wszystkie ma z 48-letni mężem, Noelem. Pierwsze z nich urodziła, kiedy była zaledwie 14-latką. Mimo że byli nieletni, nie chcieli oddać dziecka do adopcji, bo sami byli adoptowani. Drugą pociechę urodziła już jako 17-latka. Niepełnoletnia dziewczyna, która ma dwójkę dzieci, wywołuje ogromne emocje, ale na tym nie zamierzała skończyć.

W 2018 roku urodziła się Bonnie-Raye. Para zapowiedziała wtedy, że to będzie ich ostatnie dziecko. Co prawda już kilkukrotnie wcześniej to deklarowali, ale tym razem zapewniali, że to ostateczna decyzja.

- Zdecydowaliśmy o tym, że nie chcemy więcej dzieci. Bonnie skompletowała naszą rodzinę - deklarowała kobieta.

Długo nie wytrzymali. 22 drugie dziecko jest w drodze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaledwie rok później, za pomocą Instagrama, na którym relacjonowane jest życie pokaźnej rodziny, Sue zapowiedziała, że będzie miała 22 dziecko. 

- Więc teraz już wiecie, będziemy mieli kolejne dziecko [...] Zastanawiam się, czy będzie on 11. mężczyzną w rodzinie - zapowiadała kobieta, mając nadzieję, że urodzi się chłopiec.

Wtedy byłoby po równo dzieci obu płci w rodzinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Tata zginął na miejscu, małe dziecko walczyło o życie. Nowe fakty ws. tragedii, która wstrząsnęła stolicą

Wszystkie dzieci pary noszą imiona: Chris, Zofia, Chloe, Jack, Daniel, Luke, Millie, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tillie, Oscar, Casper, Hallie, Phoebe, Archie i Bonnie-Raye. Teraz dołączy do nich 22-członek rodziny. Wkrótce Sue dowie się więcej na temat płci kolejnej pociechy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci Lidla na celowniku oszustów. Złodziei zdradza jeden szczegół
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

Źródło: TVP

Następny artykuł