Mama - maltretowanie bliźniaczek
arembowski/ Pixabay
Aneta Wasilewska - 23 Maja 2020

Bez opamiętania bił 5-letnie bliźniaczki. Jednak najsmutniejsze jest to, co zrobiła ich mama

Mama razem ze swoim partnerem usłyszała zarzuty znęcania się nad dziećmi. Sprawa rodziny z Lęborka wyszła na jaw, gdy okazało się, że jedna z dziewczynek została tak pobita, że wymagała wizyty w szpitalu. Najsmutniejsze w całej historii jest to, co robiła mama, kiedy jej partner bez opamiętania bił jej córki. Nie mieści się w głowie, jaki koszmar musiały przejść dwie pięcioletnie dziewczynki.

Mama pochodząca z okolic Lęborka została zatrzymana przez policję razem ze swoim partnerem. Para już usłyszała zarzut znęcania się nad dziećmi. Dodatkowo mężczyźnie został postawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Rodzinny dramat trwał od lat, ale zakończył się, dopiero gdy jedna z dziewczynek po pobiciu znalazła się w szpitalu.

Michał WiśniewskiByła żona Wiśniewskiego nie wytrzymała. Zdradziła całą prawdę o ich stosunkachCzytaj dalej

Mama razem z partnerem zgotowała piekło swoim dzieciom

Jak dowiedzieli się dziennikarze Polsat News, krewni wielokrotnie informowali opiekę społeczną na temat tego, co dzieje się w rodzinie bliźniaczek. Niestety, nikt nie reagował. Dziś sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Lęborku.

- Zatrzymanym osobom zostały przedstawione zarzuty. Jeżeli chodzi o mężczyznę, to został mu przedstawiony zarzut znęcania się oraz usiłowania zabójstwa jednej z dziewczynek, oraz spowodowanie u niej ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby zagrażającej życiu - przekazał Patryk Wegner, prokurator rejonowy z Lęborka.

Mężczyzna za znęcanie się nad dziewczynkami może usłyszeć wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator przekazał, że matce grozi osiem lat w więzieniu. Różnica w wyroku, który najprawdopodobniej zapadnie w sprawie, przekazuje najsmutniejszą część całej historii, czyli pokazuje, co robiła mama dziewczynek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

PRL seksbomby metamorfozaSeksbomby PRL, każdy się za nimi oglądał. Zobacz jak zmieniały się największe gwiazdy polskiego kinaCzytaj dalej

Mama biernie obserwowała, co jej partner robi z dziewczynkami

- To rozróżnienie wynika z tego, iż mamy wiedzę, że osobą, która czynnie zadawała ten ból i cierpienie dziewczynkom, był partner kobiety. Matka dzieci biernie się temu przypatrywała - przekazał prokurator w sprawie różnicy w zarzutach dla pary i długości możliwych wyroków.

23-letnia mama i jej 27-letni partner nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. Zastosowany został wobec nich środek zabezpieczający w postaci aresztu tymczasowego na okres trzech miesięcy. Sprawa maltretowania dziewczynek wyszła na jaw w piątek.

5-letnia dziewczynka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami

W piątek do mieszkania 23-letniej kobiety została wezwana karetka. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję, zgłoszenie najprawdopodobniej wyszło od kogoś z rodziny. Kiedy na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, natychmiast stwierdzili u jednej z dziewczynek poważne obrażenia głowy.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd zniesie bardzo uciążliwy zakaz w trzech fazach. Pierwsza rusza już 1 czerwca, jest powód do radości

2. Z ostatniej chwili: Do kiedy będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia odpowiedział

- Po południu dostaliśmy zgłoszenie o prawdopodobnym pobiciu dziecka w wieku pięciu lat - przekazała dziennikarzom Polsat News sierżant sztabowa Marta Bąciaszek z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. 5-latka najpierw trafiła do szpitala w Lęborku, po czym przewieziono ją do szpitala w Gdańsku. Dziadek dziewczynki przekazał, jak czuje się bliźniaczka: - Same sińce, tu włosy powyrywane, poszarpane, tu blizny, tu zbite wszystko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przekazał najnowsze informacje. Zapowiedział koniec obostrzenia
  2. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  3. Ewa Farna odmówiła TVP i Kurskiemu. Szczerością zawstydziła największe gwiazdy
  4. Polacy mają dostać nawet 1500 miesięcznie przez pół roku. Wiadomo, komu będą należały się pieniądze
  5. Dopiero poluzowali obostrzenia. 50 klientów restauracji w kwarantannie, co najmniej 7 zakażonych
  6. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

Mąż list żonaMąż napisał do żony list z żądaniem rozwodu. Mistrzowska riposta kobiety wbiła go w fotelCzytaj dalej

źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News