Z pogardą patrzyli na jej dzieci. Odpowiedź mamy sprawiła, że słowa ugrzęzły im w gardłach

Z pogardą patrzyli na jej dzieci. Odpowiedź mamy sprawiła, że słowa ugrzęzły im w gardłach Źródło: Facebook/TheHartleyHooligans

Mama znosiła wszystkie niemiłe słowa i spojrzenia przepełnione pogardą. Odpowiadała na nie tak, że mijanym na ulicy nieznajomym pękały serca, a z oczu lały się łzy.

Mama Loli i Claire tuż po narodzinach wiedziała, że dziewczynki są wyjątkowe. Pojawienie się ich na świecie zmieniło całe dotychczasowe życie rodziny. Każdy bliski wiedział, z jakim problemem borykają się dzieci, ale nieznajomi na ulicach nie mieli pojęcia, czemu wyglądają w taki sposób. 

Mama Loli i Claire kochała je nad życie

Loli i Claire, gdy tylko pojawiły się na świecie, zostały zdiagnozowane przez lekarzy. Okazało się, że dziewczynki cierpią na małogłowie, które jest wrodzoną wadą rozwojową, a dotknięte nią noworodki mają dużo mniejsze główki i mózgi niż zdrowe dzieci. 

Za sprawą choroby Loli i Claire wyglądały inaczej niż większość ich rówieśników. Ich głowy były nieproporcjonalnie małe w stosunku do ich ciał. Dolegliwość, na którą cierpiały, powodowała też, że ich mózgi nie rozwijały się prawidłowo. Dziewczynki cierpiały na demencję, codziennie dostawały ataków, miały problemy z chodzeniem i patrzeniem, nie były też w stanie poprawnie mówić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama dziewczynek robiła wszystko, co w jej mocy, żeby córki miały zapewnione jak najlepsze życie. Opiekowała się nimi, dbała o nie, ale nie mogła znieść tego, z jakim obrzydzeniem spoglądają na nie nieznajomi.

Każda mama by tak zareagowała 

Za każdym razem, kiedy ktoś pokazywał palcem lub śmiał się szyderczo na widok dziewczynek, ich mama reagowała. Opowiadała, że jej dzieci są chore i o ich ciężkiej walce każdego dnia. Każdy, kto poznał ich cierpienie, wzruszał się. Wielokrotnie powtarzanie historii dziewczynek sprawiło, że sąsiedzi i mieszkańcy miasta już wiedzieli, co dolega dziewczynkom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Niestety, pomimo walki całej rodziny, dziewczynki umarły. Claire żyła 17 lat, a Lola 13. Pogrążona w żałobie mama ze łzami w oczach wspomina swoje ukochane córki, których już z nią nie ma. Dla niej one były największym cudem na świecie, a życie z nimi było wspaniałym darem.

uploaded

fot. facebook/TheHartleyHooligans

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: webniusy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News