Mama urodziła
Facebook.com @unexpectedfamilyouting
Monika Majko - 22 Września 2020

Młoda mama urodziła nieżyjące dziecko. Pielęgniarka zrobiła wtedy jedną rzecz, która zostanie z kobietą na zawsze

Mama przyjechała do szpitala pełna nadziei i radości, nic nie zapowiadało tragedii. Kiedy usłyszała, że jej długo wyczekiwane dziecko urodziło się martwe, jej świat legł w gruzach. Pielęgniarka zrobiła coś, co kobieta zapamięta do końca życia, swoją tragiczną historią podzieliła się w internecie.

Mama opublikowała w sieci list, podzieliła się z internautami traumatycznym przeżyciem, jakim była dla niej utrata dziecka. Kobieta nie spodziewała się tragedii, która miała ją wkrótce dotknąć. Kiedy dowiedziała się, że jej wyczekiwana córeczka nie żyje, jej świat legł w gruzach. Wtedy pielęgniarka ze szpitala zrobiła coś, co młoda mama zapamięta na całe życie.

Mama podzieliła się z internautami swoim dramatem, jej list wyciska łzy z oczu

Rachel Whalen pojawiła się w szpitalu pełna nadziei, jej ciąża przebiegała bez zakłóceń, a kiedy przyszedł czas porodu nic nie wskazywało na to, że już wkrótce jej świat legnie w gruzach. Tuż przed porodem kobieta została poinformowana, że jej wyczekiwana córka nie żyje. Poronienie było ogromnym ciosem dla młodej mamy. Wsparcie, które w tamtej chwili otrzymała od pielęgniarek w szpitalu, zapamięta na całe życie. kobieta opublikowała w sieci wzruszający list.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

- Dziękuję, że mnie ocaliłaś. Twoje umiejętności i Twoja wiedza uratowały mnie od pójścia za córką na śmierć, od odebrania sobie życia. To Twoje współczucie przywróciło mnie z powrotem do życia. Humanizm i empatia, którą zademonstrowałaś, przywróciła mnie do życia; pozwoliła myśleć o życiu po śmierci. Za to jestem Ci winna moją miłość i najgłębszą wdzięczność - rozpoczęła kobieta.

Mama martwej dziewczynki podziękowała pielęgniarkom za wsparcie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

W dalszej części listu Rachel dziękuje pielęgniarkom, które dbały o jej męża, który czuwał przy jej łóżku, tym które, pomogły jej tuż po otrzymaniu tragicznych wieści oraz podtrzymywały ja na duchu w pierwszych chwilach żałoby. Podziękowała personelowi, który zadbał o jej higienę, kiedy nie była w stanie się poruszać, a także o uczczenie pamięci jej zmarłej córeczki, którą wspólnie z mężem nazwali Dorothy. Jednak szczególnie w pamięci zapadła jej wizyta jednej z pielęgniarek, która podzieliła się z nią swoją własną historią poronienia.

- Dziękuję pielęgniarce, która wślizgnęła się cicho do mojego pokoju podczas mojej pierwszej nocy bez Dorothy, by potrzymać moją dłoń. Dziękuję, że opowiedziałaś mi swoją historię o własnym dziecku, które urodziło się martwe. Dziękuję, że byłaś pierwszą osobą, która wyprowadziła mnie z izolacji, którą odczuwa się po utracie dziecka. Twoja obecność była zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa. Wciąż nie jestem przekonana, że Cię sobie nie wymarzyłam. Dzięki Tobie przetrwałam tę najgorszą, pierwszą noc - wyznała Rachel.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Kolejne wpadki w TVP. Wielką gafę widziały miliony widzów, już nic nie pomoże

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Wkrótce Rachel ponownie zaszła w ciążę i urodziła Frances. Kobieta podziękowała personelowi szpitala, który sprawił, że wspomnienie o jej pierwszym dziecku nie zostało na zawsze wymazane.

- Na koniec chciałabym podziękować pielęgniarkom, które pamiętały mnie przez ciążę z Dorothy. Nawet po tym, jak Frances przyszła na świat, nigdy nie zapomniałyście, że ktoś przyszedł przed nią. Wiedziałyście, że narodziny Frances nie uczyniły mnie matką po raz pierwszy. Dzięki Wam czułam się matką dwojga - wyznała kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News