Nie żyje mama i jej 4 dzieci, ogromna tragedia. Umierali cierpiąc, niezwykle bolesny dramat za granicą

Nie żyje mama i jej 4 dzieci, ogromna tragedia. Umierali cierpiąc, niezwykle bolesny dramat za granicą Źródło: unsplash.com Zoran Kokanovic

Mama i jej 4 pociechy nie zdołały ujść z życiem. Nie tylko lokalną społecznością, ale też ludźmi z całego świata, szczerze wstrząsnęły dramatyczne zdarzenia, których zupełnie nic nie zwiastowało.

Mama chciała miło spędzić dzień ze swoimi dziećmi. Początkowo wszystko przebiegało po jej myśli i nic nie zapowiadało tego, co miało wydarzyć się już za chwilę. Nagle rozegrały się sceny rodem z najgorszego horroru. Nie mieści się w głowie tragedia, do której doszło za granicą. 

Bolesny dramat. Nie żyje mama i 4 dzieci 

Z przekazywanych przez Fakt informacji wynika, że do zdarzenia doszło nocą w miejscowości Shahjahanpur, w stanie Uttar Pradesh, w Indiach. Kilka godzin przedtem, 45-latka i 6 jej dzieci miło spędzali czas na zabawach, nie przypuszczając nawet, że są to ich ostatnie wspólne spędzone chwile. Gdy nadszedł wieczór, a cała rodzina miała kłaść się już do łóżek zadecydowali, by tej nocy spać na dziedzińcu przed domem, ponieważ zepsuty wentylator uniemożliwiał im zaśnięcie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lokalna prasa donosi, że nagle w środku nocy pojawiło się stado małp, które zaczęły trząść ścianą budynku i doprowadziły do jej zawalenia. Niestety, wszystko zawaliło się na śpiących domowników. Kobieta i 4 dzieci zmarło na skutek odniesionych obrażeń. Po przetransportowaniu wszystkich do szpitala, tylko dwoje pociech udało się uratować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważną wiadomość, dotyczy wszystkich Polaków. Wielu będzie zdumionych

2. Jedynym objawem było obgryzanie paznokci. 11-letni chłopiec trafił do szpitala ostatniej chwili

Pogrążona w żałobie rodzina, jak podkreśla Fakt, powołując się na ustalenia zagranicznych mediów, ma otrzymać odszkodowanie. Okazuje się, że podobne sytuacje, choć nieczęsto są one równie tragiczne w skutkach, zdarzają się nagminnie. Ponad 50 milionów małp, które żyją w Indiach, notorycznie uprzykrzają życie mieszkańcom, jak niestety pokazała ta historia, niekiedy również im to życie odbierając.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Polacy spróbowali niemieckich pierogów i brakuje im słów. Obłędne nadzienie żywcem przenosi do nieba
  3. Niemal każdy Polak robi codziennie jedną drobną rzecz na ulicy. Można za nią dostać ogromny mandat
  4. Niebywałe informacje o Zenku Martyniuku obiegają media. Nikt się nie spodziewał
  5. Tuż po narodzinach bliźniaków lekarz spojrzał na mamę i powiedział 2 słowa. Zapamięta je do końca życia
  6. Tragiczne wieści obiegły Polskę. Niestety, nie żyje Mikołaj Kubica

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News