Ojciec porwał 3-latka. Błyskawiczna akcja służb, finał poszukiwań chwyta za serce

Ojciec porwał 3-latka. Błyskawiczna akcja służb, finał poszukiwań chwyta za serce Źródło: .

Mama była okropnie zdenerwowana, gdy tylko dowiedziała się, że jej malutki synek zniknął. Po głośnej sprawie Dawidka bała się, że taki sam los mógłby spotkać jej dziecko. Służby spisały się na medal.

Mama jeszcze nigdy nie bała się tak mocno o swoje dziecko. 3-letni chłopczyk, który był jej całym życiem, niespodziewanie zniknął, porwany przez ojca. Służby zostały postawione w pełnej gotowości przez to, że istniało podobieństwo do głośnej sprawy Dawidka.

Mama natychmiast zadzwoniła na policję. Jej 33-letni partner postanowił oddalić się z dzieckiem

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w sobotę rano. Po kłótni między 43-letnią matką dziecka a jej 33-letnim partnerem z mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim zniknął 3-latek. Kobieta już wcześniej składała zawiadomienie o znęcaniu się mężczyzny nad dzieckiem i nad nią samą.

Okazało się, że to właśnie 33-latek siłą wyciągnął dziecko, wsadził do auta i oddalił się w bliżej nieznanym kierunku. Gdy tylko mama zauważyła zniknięcie malucha, powiadomiła odpowiednie służby.

Tragizmu całej sytuacji nadawał fakt, że nie można się było w żaden sposób skontaktować z porywaczem - jego telefon milczał. W sprawę została zaangażowana straż pożarna, która za pomocą podnośnika sprawdziła jedno z mieszkań przy ulicy 29 Listopada w Modlinie Twierdzy, nikogo jednak nie było w środku. Policja nie miała żadnego punktu zaczepienia, dlatego wszystkim jednostkom zostały przekazane rysopisy i dokładne dane auta.

Finał akcji był zaskakujący. Dziecko trafiło na obserwację lekarską

Po niecałych 24 godzinach od zaginięcia, policjanci drogówki na stacji paliw w Zakroczymiu zauważyli pojazd, który pasował do opisu. Natychmiast postanowili działać i chcieli odebrać dziecko 33-latkowi, który miał zamiar uciec z miejsca zatrzymania. Policjanci byli zmuszeni zbić szybę samochodu i obezwładnić ojca, który atakował funkcjonariuszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Został szybko obezwładniony i zatrzymany. 3-latek bezpiecznie trafił w ramiona zapłakanej mamy, a wcześniej przebywał krótki czas na obserwacji lekarskiej. Partnerowi 43-latki natychmiast pobrano krew do badań by stwierdzić czy nie był pod wpływem alkoholu, narkotyków czy innych środków odurzających.

33-latek usłyszał aż cztery zarzuty: znęcania się psychicznego i fizycznego, uprowadzenia rodzicielskiego oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Za takie czyny grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Brawo! Julia Wieniawa krótko o bydlakach z Białegostoku: "Wieśniactwo"
  4. Wszystko widać po twarzy. Jeśli palisz papierosy, łatwo cię rozpoznać
  5. Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano
  6. Już dziś dowiemy się wszystkiego ws. Dawidka. Oto co może się okazać podczas sekcji

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News